Запоріжжя пропонують визнати містом-героєм України

Опубликовано 2023/08/20 - 21:16

Місто Запоріжжя зараз знаходиться майже під постійними обстрілами, в місто багато постраждалих, дуже велика кількість постраждалих внаслідок цих терактів, але місто стоїть. Отже на сайті Президента України з’явилася петиція про надання Запоріжжю звання "Місто герой". Детальніше – "ЗаБор".

Нагадаємо, що Указом Президента України за № 111 від 06.03.2022 встановлено почесну відзнаку "Місто-герой України" та присвоєно її шести містам: Волновасі, Гостомелю, Маріуполю, Харкову, Херсону, Чернігову.  А вже 24.03.2022 перелік міст-героїв України поповнили ще 4 міста: Буча, Ірпінь, Миколаїв, Охтирка.

На сайті офіційного інтернет-представництва Президента України Микита Качан створив петицію стосовно присвоєння звання "місто-герой" Запоріжжю.

"З причин що місто зазнає тяжки поранення за весь час повномасштабного вторгнення російської федерації, саме пошкоджено дуже багато житлових будинків та звичайних обʼєктів критичної та цивільної інфраструктури, дуже велика кількість постраждалих внаслідок цих терактів, але місто стоїть.

Та на даний момент часу, Запорізький напрямок є одним з головних напрямків нашої оборони.

Тому прошу прийняти на розгляд петицію з приводу присвоєння звання (Місто герой) для міста Запоріжжя", - пише Микита. 

Нагадаємо, що з початку війни (по даним на березень 2023 року) було відомо, що в Запоріжжі постраждало 542 багатоповерхових будинків, а 11 будинків зруйновано повність. Близько 400 людей на той час залишалися без житла.  

Петиція на цей час набрала 3017 голосів. Але для її розгляду необхідно 25 тисяч. Підтримати петицію можна за посиланням.

Петиція була створена 7 серпня і голосування за неї триватиме ще 79 днів. 

В тему: 

Просмотров: 4953. Теги: обстрелы
Поделиться: