Запоріжців закликають підтримати петицію про вигнання росії з ООН (відео)

Опубликовано 2023/02/22 - 10:42

Жителів Запоріжжя та області просять долучилися до акції та підписати петицію аби позбавити російську федерацію членства в ООН та Раді безпеки ООН. Петицію підтримали вже понад 314 тисяч людей. Докладніше - "ЗаБор".

На найбільшій платформі петицій Change.org триває збір підписів, щоб вигнати росію з ООН. Наразі вже 314 420 із 500 тисяч людей підписали петицію.

Згідно зі статтею 23 Статуту ООН, росія не є постійним членом Ради безпеки ООН. При цьому варто зазначити, що у самому Статуті ООН сказано, що Радянський Союз ще існує, а така держава, як росія, навіть не згадується.

"Ми просимо Антоніу Гутерреша та ООН надати документи, які засвідчують підстави членства Російської Федерації в ООН. У разі відсутності таких документів – ми вимагаємо припинити фіктивне членство Російської Федерації в ООН", - зазначається у петиції.

Автори петиції також наголошують, що відповідно до 4 статті Статуту ООН, двері Організації Об’єднаних Націй мають бути закриті для рф аж до того моменту, як вона не зупинить війну в Україні та не повернеться до своїх міжнародно визнаних кордонів.

Напередодні 24 лютого, дня, коли росія вторглась в Україну, пропонуємо долучитись до акції та нарешті вигнати росію з ООН. Це найменше, і водночас найбільще, що ти зараз можеш зробити для України!

Підтримати петицію можна ТУТ.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1723. Теги: ООН
Поделиться: