Запоріжців попереджають, що купання на пляжах може призвести до захворювання тифом, гепатитом та холерою

Опубликовано 2024/06/21 - 09:50

В Запоріжжі діє заборона на відвідування міських пляжів, однак містяни все одно відпочивають на водоймах. Так, міська влада попереджає містян про те, що купання може стати ризиком зараження кишковими інфекціями, гепатитом "А", черевним тифом, лептоспірозом, не виключаючи й холеру. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в Запоріжжі та області від початку повномасштабної війни діють заборони на відпочинок в деяких зелених зонах, а також пляжах. Нагадаємо, нещодавно було подовжено заборону на масовий відпочинок.

Тепер повідомили про загрозу зараження інфекційними хворобами через купання у місцевих водоймах. Про це попереджає Запорізьке міське управління ГУ Держпродспоживслужби.

За їх словами, масовий відпочинок на воді може стати для населення ризиком зараження різними хворобами такими як, тиф, гепатит, кишкові інфекції та навіть холера.

"У Запоріжжі продовжує діяти заборона купання на міських пляжах. Разом з тим фахівці системно проводять дослідження якості води та піску на пляжах міста. Також Запорізьке міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізької області звертає увагу, що при ситуації яка склалася, масовий відпочинок на воді може стати для населення ризиком зараження кишковими інфекціями, вірусним гепатитом «А», черевним тифом, лептоспірозом, не виключаючи і холеру", - йдеться в офіційному повідомленні мерії Запоріжжя.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 283. Теги: пляж
Поделиться: