Запоріжців попереджають про можливі екстренні відключення світла: причини

Опубликовано 2023/01/11 - 09:04

В Запоріжжя та області можуть бути введені екстренні відключення електроенергії. Все через перевищення рівня енергоспоживання. Наразі запоріжців просять терміново зменшити споживання електроенергії. Докладніше - "ЗаБор".

"Запоріжжяобленерго" повідомляє, що у Запорізькій області перевищенні ліміти енергоспоживання. Так, наразі вже діють аварійні відключення для промислових об‘єктів, однак це поки не допомагає знизити рівень енергоспоживання.

"Наразі по Запорізькій області рівень енергоспоживання суттєво перевищує доведені на сьогодні НЕК «Укренерго» ліміти. З метою його зниження вже застосовані аварійні стабілізаційні відключення, які поки що не зачіпають побутових споживачів електроенергії. Втім знизити енергоспоживання до встановленого рівня не вдається", - повідомляє обленерго.

Тому запоріжців просять зменшити споживання електроенергії, в іншому разі будуть введені екстренні відключення.

"Просимо всіх запоріжців ТЕРМІНОВО зменшити споживання електроенергії. У протилежному випадку за командою диспетчерської служби НЕК «Укренерго» у Запорізькій області можуть бути введені ЕКСТРЕНІ стабілізаційні відключення. Нагадаємо, що екстрені стабілізаційні відключення передбачають збільшення тривалості відключень, так і залучення до них додаткових груп споживачів – в обсягах та на час, необхідних для стабілізації рівня енергоспоживання", - зазначають в обленерго.

Просмотров: 2071. Теги: электричество
Поделиться: