Запоріжці у Тернополі долучилися до встановлення нового рекорду України (фото, відео)

Опубликовано 2023/06/02 - 15:24

Вчора, 1 червня, у Тернополі пройшла акції, в результаті якої було встановлено новий рекорд України. До цього заходу долучилися і переселенці із Запоріжжя, що знаходяться у місті. Докладніше - "ЗаБор".

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей вчора, 1 червня, у Тернополі встановили рекорд України "Безбар’єрний шлях". До встановлення рекорду долучилися 560 дітей, частина з яких – діти з інвалідністю та з особливими освітніми потребами, які взявшись за руки, створили безбар'єрний шлях від Надставної церкви до головної пристані Тернопільського ставу.

Також до участі в акції долучилися й переселенці, що наразі проживають у Тернополі. Серед них були й жителі Запоріжжя.

Новий рекорд було внесено до Національного реєстру рекордів. Після завершення учасники отримали також подарунки та сертифікати учасників. 

Організатор акції – громадська організація "Їжачок". 

У самому Запоріжжі на День захисту дітей пройшло декілька локальних акцій для дітей. Так, на проспекті Соборному біля Турцентру для дітей влаштували битву фарбами.  

Також в цей день перший день роботі розважального центру "Пул енд Бич" у Запоріжжі відмітився скандалом. Сюди не пустили військового, який нібито може налякати батьків дітей, для яких на території комплексу проводили праздник.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 397. Теги:
Поделиться: