Запоріжгаз передали в управління держави: чи зміниться щось для запоріжців?!

Опубликовано 2023/11/28 - 16:56

Запорізьку газорозподільчу компанію відали в управління державі. Тепер Запорізька та ще 21 обласна компанія входить в групу "Нафтогаз". Раніше всі вони належали олігарху Дмитру Фірташу, якого підозрюють у завданні збитків держбюджету на 18 млрд грн. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомили на сайті "Нафтогазу". Там зазначили, що особові рахунки, тарифи та реквізити на оплату послуг для споживачів Запорізької області не змінюються.

Таким чином тепер «Нафтогаз» контролюватиме вже 22 газорозподільних підприємства, які раніше належали олігарху Дмитру Фірташу. 

Варто зазначити, що до повномасштабної війни структури олігарха фактично мали монополію на газовому ринку для населення. Під його контролем перебували як облгази, так і газзбути. У травні суд передав у управління ДП "Нафтогаз" арештовані права на 26 обласних та міських операторів газорозподільчих систем. До закінчення поточного року планується їхня повна інтеграція в державну систему.

У травні 2023 року СБУ та БЕБ оголосили про підозру Дмитру Фірташу за завдання збитків держбюджету на 18 млрд грн. Його компанії придбавали газ у структурах, які перебували під його контролем, проте насправді отримували менше ніж 30% від об'єму газу, за який було сплачено. Недолік витрачали коштом газу в державній власності.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2928. Теги:
Поделиться: