Запоріжець змушував дітей торкатися його геніталій: поліція затримала збоченця (фото)

Опубликовано 2025/01/22 - 14:34
Затримання педофіла у Києві

Затримання педофіла у Києві

У Києві чоловік змушував дітей торкатися його геніталій, правоохоронці вже затримали педофіла. Так, вони з'ясували, що 35-річний збоченець з Запоріжжя. Детальніше - "ЗаБор".

У Києві на Оболоні чоловік обманом змушував дітей торкатися його геніталій. Йому повідомлено про підозру у вчиненні розпусти.

Зловмисником виявився 35-річний уродженець міста Запоріжжя.

Про це повідомляє київська  прокуратура.

За словами правоохоронців, чоловік підходив до дітей, які були на вулиці самі без дорослих та просив допомогти дістати ключі або брелок з кишені штанів.

Після того як діти погоджувались допомогти, у кишені чоловіка вони торкалися до його статевого органу.

З такими проханнями чоловік підходив як до дівчаток, так і до хлопчиків 10-11 років.

Читачі "ЗаБору" повідомляють, що впізнали по фото чоловіка. Так, у Запоріжжі раніше він працював в одному з ломбардів.

Зловмисника затримали, йому оголошено підозру. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу,  зазначається у повідомленні прокуратури.

За ці дії чоловік може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 8 років.

Наразі правоохоронні органи перевіряють інформацію про можливу причетність підозрюваного до схожих злочинів в інших районах Києва.

Переглядів: 432. Теги: педофилия
Поділитися: