За що був звільнений голова внутрішньої політики Запорізької мерії?!

Опубликовано 2023/02/19 - 16:08

Голова управління внутрішньої політики Запорізької міської ради Владислав Ніколаєв звільнений з посади. Про це повідомили спочатку в мережі, а зараз підтвердили "ЗаБору" і в мерії. 

Ще у п'ятницю, 17 лютого, з'явилося повідомлення, що Влада  Ніколаєва з посади голови служби внутрішньої політики Запорізької мерії. Потім депутат міської ради Інна Пенчук підтвердила цю інформацію. Вона заявила, що він був звільнений за згодою сторін.

Владислав Ніколаєв був автором відповіді про неможливість перейменування парку на честь загиблого Дениса Тарасова.

Але звільнений він був не за відповідь, а за те, що "виплило" разом із цим у мережі. 

Так, декілька років тому, як з'ясувалося Ніколаєв називав Україну "фашистською державою", та виступав за референдуми у так званих "лнр" та "днр". 

У прес-службі мерії передали "ЗаБору" коментар в о.мера Анатолія Куртєва на запитання щодо звільнення Ніколаєва: "Владислава Ніколаєва дійсно було звільнено з посади керівника відділу внутрішньої політики. Причина, думаю, багатьом вже зрозуміла".

Причина у тому, що в соціальних мережах зʼявилася інформація про те, що він кілька років тому недоречно висловлювася у соцмережах про нашу державу, називаючи її фашистською, а також не приховував своїх проросійських поглядів. 

"На мою думку, люди з такою позицією не мають права займати в органах влади керівні посади. Особливо зараз, коли в нашій країні йде повномасштабна війна, і коли гине стільки українців. Тому наразі Владислава Ніколаєва звільнено з посади", - заявляє Куртєв. 

Як стало відомо порталу, Ніколаєва було звільнено зранку у п'ятницю і на його посаду ще нікого не призначено. 

Довідка:

Влад Ніколаєв ще при мерах Олександрі Поляку та Евгені Карташові був  головою управління (комітету) родини та молоді (2000-2005 роки). Потім працював спеціалістом, заступником керівника КП "МТМ" (2006-2008 роки). 

У 2008-2010 - він вже голова служби внутрішньої політики Запорізької обласної державної адміністрації. Поліс до 2017 працював політичним консультантом у різних структурах. Був політологом та політекспертом у команді Володимира Буряка. 

З 2017 року він помічник у мера Буряка. 

У грудні 2018 року він був призначений помічником діючого тоді мера Володимира Буряка. А вже в кінці того ж грудня Буряк призначив його на посаду начальника управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради. У 2020 році був обраний та на зараз є діючим депутатом Запорізької районної ради від політичної партії Володимира Буряка "Єднання".

Просмотров: 1463. Теги:
Поделиться: