За ініціативи депутатів від Слуги Народу запоріжцям відшкодовуватимуть 80% від вартості генератора!

Опубликовано 2022/12/08 - 09:28

Проєкт рішення про відшкодовування 80% від вартості генераторів для запоріжців затверджено вчора, 7 грудня, на  сесії міськради.

«Ворог не припиняє обстріли критичної інфраструктури, на жаль, ми повинні бути готовими до різних сценаріїв. Наша мета - допомогти жителям міста закупити генератори, щоб у критичній ситуації люди змогли зігрітися, зарядити телефони та  елементарно нагріти чаю»,- розповідає голова  фракції «Слуга Народу» Запорізької міської ради Регіна Харченко.

«Відповідно до ухваленої програми передбачається відшкодування 80% вартості придбаних незалежних джерел електричної енергії, але не більше 30 тис. грн за одиницю»,- додала Регіна Харченко.

До незалежних джерел електричної енергії відносяться: бензинові, дизельні, газові генератори, сонячні зарядні станції, інвертори та інше, потужністю 3 кВт.

На отримання компенсації можуть розраховувати:

об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ);

управителі багатоквартирних будинків;

житлово-будівельні контори (ЖБК).

Як придбати генератор, щоб отримати компенсацію?

Проконсультуйтеся с фахівцем щодо потужності приладу та визначить їх необхідну кількість.

Сплатіть за прилад через банківську установу. Сплачувати повинна лише юридична особа.

Як це працює?

Для здійснення відшкодування вартості генераторів треба подати до департаменту з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради:

заяву на часткове відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, за формою затвердженою згідно з додатком до цього Порядку;

завірену копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

копію протоколу співвласників багатоквартирного будинку про вибір управителя будинку (подається Управителем у разі якщо в будинку не створено ОСББ/ ЖБК);

копію протоколу чи іншої форми рішення про придбання незалежного джерела енергії (генератора);

копію первинних документів, які підтверджують придбання незалежних джерел електричної енергії (договір, акт прийняття – передачі, видаткова накладна, банківські виписки, що підтверджують оплату з рахунку юридичної особи).

«У деяких містах України, а саме: Львів, Умань, Рівне, Полтава, Бориспіль, Київ вже впроваджена виплата часткових компенсацій вартості генераторів. За ініціативи депутатської  фракції «Слуга Народу» у Запорізькій міськраді таку програму ухвалено і для жителів Запоріжжя. Це наш крок до перемоги »,- підсумував голова  Запорізької обласної організації політичної партії «Слуга Народу», нардеп Павло Мельник.

Просмотров: 4237. Теги: сессия электричество Регина Харченко Мельник Павел
Поделиться: