За добу на Запорізькому напрямку було знищено два склади БК та виведено зі строю 150 військових рф

Опубликовано 2022/12/18 - 08:08

О ситуації щодо російського вторгнення на Запорізькому напрямку станом на 18.грудня повідомляє Генштаб та Запорізька військова адміністрація. Так, триває 298 доба повномаштабних військових дій. За останню добу російськи терористичні війська вели обстріл 18 населених пунктів у Запорізької області. Детальніше - "ЗаБор". 

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів ГУЛЯЙПОЛЕ, ОРІХІВ, ЧЕРВОНЕ, МАЛИНІВКА,  НОВОДАНИЛІВКА, ТАМИРІВКА, СТЕПОВЕ, КАМ'ЯНСЬКЕ, МАЛІ ЩЕРБАКИ, ЗАЛІЗНИЧНЕ, ДОРОЖНЯНКА, НОВОАНДРІЇВКА, МАЛА ТОКМАЧКА, НОВОМИКОЛАЇВКА, БІЛОГІР'Я, ОЛЬГІВСЬКЕ, ПРЕОБРАЖЕНКА, ПЛАВНІ.

Надійшло 10 повідомлень про руйнування будинків (квартир) громадян та об’єктів інфраструктури в результаті обстрілів військовослужбовцями рф.

Протягом минулої доби евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території не проводилась.

У ранковому зведенні Генштаб підтвердив івогневе ураження підрозділами ЗСУ 16 грудня  кількох районів зосередження живої сили та військової техніки ворога, а також двох його складів боєприпасів у Запорізькій області.

Втрати  особового складу склали понад 150 поранених військовослужбовців, знищено 10 одиниць військової техніки різного типу. Інформація щодо ліквідованих загарбників уточнюється.

Просмотров: 2675. Теги: военная сводка
Поделиться: