З Дубовки в Запоріжжі зникли майже всі лебеді: в чому причина?! (фото, відео)

Опубликовано 2023/12/01 - 11:18

Останнім часом чи не найголовнішою прикрасою Центрального парко Запоріжжя Дубовий гай стала родина лебедів. Однак зараз в ставку парку можна побачити лише двох представників цих пернатих. Так, ще в тому році загинули 4 лебеді, а у листопаді цього року зникли ще 4 молодих лебедів. Робітники парку пояснили "ЗаБору" у чому справа.

Нагадаємо, весною 2023 року "ЗаБор" писав про те, що малеча лебедів, яка народилась у 2022 році, дуже підросла й вони стали чи не головною окрасою парку, яку всі відвідувачі намагались сфотографувати на пам'ять.

Однак сьогодні в центральному парку Запоріжжя, в ставку, можна побачити лише двох дорослих лебедів. Деякі відвідувачі припустили, що молодих птахів забрали на господарське подвір'я, бо в ставку їм холодно.

Кореспонденту "ЗаБор" вдалось поспілкуватись із комунальниками КП "Титан", які обслуговують центральний парк. За їх словами молоді лебеді просто полетіли з парку. Так, їм не підрізали крила, тому з початком холодів птахи полетіли до тепліших країв, залишивши своїх дорослих родичів одних у парку. На питання чи повернуться птахи до парку, працівники парку відповідають, що й самі не знають, дізнаються тільки коли настане тепло в Запоріжжі. Однак припускають, що молоді птахи могли полетіти назавжди.

Працівники парку розповіли, що відлетіло четверо молодих лебедів. Серед яких один хлопець і три дівчини. 

Розповіли вони і про пташину трагедію, що сталася в тому році.  Так, коли пташенята народились їх було восьмеро, однак четверо загинули. За словами комунальників, сталося це через те, що відвідувачів почали активно годувати лебедів хлібом, який їм їсти не можна. Тому по усьому парку цього року розвішані оголошення, де людей закликають не годувати птахів хлібом.

До речі, у кіоску "Гусі-Лебеді" з цього року продають борошно (по 10 і 15 грн за стакан), яким вже проінформовані відвідувачі парку і годують птахів.

ВІДЕО

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2424. Теги: Дубовая роща
Поделиться: