Як зручно і швидко поповнити мобільний рахунок: практичний та сучасний підхід

Опубликовано 2024/05/15 - 15:18

Завдяки розвитку технологій сьогодні можна сплачувати комунальні послуги, оформлювати страхові поліси та поповнювати мобільний рахунок за допомогою смартфона в зручний час і з будь-якої точки світу. Саме такі можливості та багато інших послуг пропонують сучасні сервіси онлайн-платежів. Однією з найзручніших платформ є Portmone. На сайті або в застосунку користувачі можуть швидко закинути гроші на телефон і не тільки. Як це зробити — розкажемо нижче.

Поповнюємо баланс мобільного через Portmone: що важливо знати

Portmone пропонує своїм клієнтам перевести фінансові операції в інтернет-простір, зробивши їх швидкими, безпечними та прозорими. Одна з найпопулярніших функцій — поповнення мобільного рахунку. Оплата здійснюється в декілька кроків: для цього навіть не обов’язково реєструватися на сайті. Послуга доступна власникам платіжних карток будь-яких українських банків.

Щоб поповнити рахунок Київстар, Vodafone чи Lifecell, необхідно зробити наступне:

  1. На сайті в головному меню виберіть блок «Поповнити мобільний». 
  2. Введіть номер телефону та бажану суму від однієї гривні.
  3. На сторінці оплати вкажіть дані картки, з якої будуть списані гроші. За бажанням ви можете зберегти її для наступних оплат.
  4. Натисніть «Поповнити».
  5. На телефонний номер надійде повідомлення з одноразовим паролем, за допомогою якого можна підтвердити транзакцію.

Як правило, гроші на рахунок надходять майже миттєво. Найбільший строк очікування становить 15 хвилин.

Чому українці довіряють Portmone?

Перша причина — безпека онлайн-платежів, що щорічно підтверджується міжнародним сертифікатом PCI DSS. Ризики витоку персональних даних або шахрайства з банківськими картками абсолютно виключені.

Ще одна безумовна перевага — безліч корисних функцій, що спрощують розв’язання буденних фінансових питань. Використовуючи можливості платформи, можна оформити страховий поліс, сплатити податки, розрахуватися з комунальниками та інтернет-провайдером, закинути кошти на транспортну картку, погасити кредит і розв’язати багато інших питань, пов’язаних з фінансами.

Зареєстровані користувачі Portmone можуть оцінити додаткові функції. Зокрема авторизовані клієнти не сплачують комісію, поповнюючи свій фінансовий номер телефону, зазначений під час реєстрації. Перевірити інформацію можна в розділі «Мої дані» в налаштуваннях особистого акаунту. Також у них є можливість закинути гроші на баланс, використовуючи бонусні бали, отримані за участь в реферальній або кешбек-програмі. А якщо налаштувати опцію автоплатежу, в зазначений день оговорена сума списуватиметься з банківської картки та надходитиме на рахунок потрібної компанії.

Обирайте Portmone та вільно й безпечно здійснюйте будь-які грошові розрахунки, де б ви не були. Використання сучасних платіжних інструментів значно спрощує життя та дозволяє значно заощаджувати час.

Просмотров: 105. Теги: Київстар
Поделиться: