Як запорізькі нардепи проголосували за позбавлення мандатів депутатів від ОПЗЖ?! (список)

Опубликовано 2023/01/14 - 11:16

Вчора, 13 січня, Верховна Рада достроково припинила повноваження 5 народних депутатів від забороненої партії ОПЗЖ. Як проголосували нардепи з Запоріжжя, докладніше - "ЗаБор".

На засіданні РФ у п'ятницю, 13 січня, нардепи проголосували за позбавлення мандатів через втрату громадянства Віктора Медведчука - 320 голосів "за", Тараса Козака - 317 "за", Андрія Деркача - 314 "за", Ріната Кузьміна - 319 "за". А також через власну заяву Андрія Аксьонова - 294 "за".

Запорізькі народні депутати також приймали участь у голосуванні так, стало відомо, що "За" були:

- від "Слуги народу": Марина Нікітіна, Павло Мельник, Сергій Штепа, Михайло Крячко, Олександр Кабанов, Артем Кунаєв, Генадій Касай;
- Позафракційні: Роман Соха.

Відомо, що відсутні на засіданні, й відповідно не голосували: Євгеній Шевченко з групи "Відновлення України" (входять колишні представники ОПЗЖ), Сергій Мінько з партії "За Майбутнє", Олександр Пономарев та Володимир Кальцев з партії "Платформа за життя та мир" (колишні представники ОПЗЖ).

Варто зазначити, що питання позбавлення мандата народного депутата Олександра Пономарева не стояло. При цьому раніше "ЗаБор" повідомляв, що його було помічено в анексованому Криму в торгівельному центрі.

Також "ЗаБору" стало відомо, що народний депутат України Юлія Яцик також була присутня на засіданні, однак в момент голосування у сесійному залі її не було. Після завершення голосування нардеп знову повернулась на засідання.

Варто зазначити, що на сайті електронних петицій Президента України, пропозиція про позбавлення мандатів всій депутатів від ОПЗЖ, набрала понад 30 тис. голосів і тепер її має розглянути Володимир Зеленський.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1044. Теги: нардепы
Поделиться: