Ворог не полишає спроб просунутися вглиб області і зайти у Запоріжжя - ЗОВА
Опубликовано 2022/04/22 - 08:29

Розпочалася 58 доба спротиву російській армії на території України. Ворог постійно обстрілює мирні населені пункти подлизу Гуляйполя. Президент України звернувся до жителів оккупованих територій Запорізької області. Детальніше - "ЗаБор".

Речник Запорізької ОВА Іван Ареф'єв повідомив, що картина воєнних дій на Запорізькому напрямку залишилася незмінною: ворог намагається просунутися вглиб області і не полишає своїй амбіцій зайти у Запоріжжя.

Села поблизу Гуляйполя постійно обстрілюють окупанти. Інколи інтервали між серіями розривів снарядів - не більше 2 хвилин.

Волонтерський центр "Паляниця" виготовляє фальшиві позиції для військових. Споруджується позиція далеко від розташування бійців. Ворог засікає її з повітря і витрачає на неї боєкомплект.

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців окупованих територій Запорізької області із закликом не надавати свої особисті дані, які росіяни можуть підступно використати для фальсифікацій на так званих референдумах. Ще раз нагадуємо: уважно ставтеся до тієї інформації, яку ви надаєте загарбникам про себе, адже будь-які анкети, які ви заповнюєте і залишаєте паспортні дані, будь-які папери, які підписуєте, навіть коли просите про гуманітарну допомогу, будуть використані, аби сфальшувати на вашій землі референдум.

Нагадаємо, що на окуповиних територіях Запорізької області россійська армія планує провести фейковий референдум. Для цього вони збирають особисті дані мешканців.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2822. Теги: Зеленский Владимир
Поделиться: