Вночі в Запоріжжі були чутні вибухи: окупанти завдали ракетні удари по передмістю

Опубликовано 2024/06/14 - 07:56

Сьогодні вночі в Запоріжжі під час повітряної тривоги містяни чули цілу низку вибухів. Так, в Запорізькій ОВА офіційно повідомили, що рашисти завдали ракетних ударів по Запорізькому району. На щастя, постраждалих немає, також внаслідок ударів немає руйнувань. Докладніше - "ЗаБор".

В Запоріжжі після 2-ї години ночі місцеві мешканці чули вибухи. Запорожці повідомляли, що в деяких погасло світло, а у багатьох блимало світло перед звуками вибухів. Також в деяких районах не було води.

Зранку очільник Запорізької ОВА прокоментував вибухи, що чули запоріжці. За його словами, ракети вдарили по відкритій місцевості в Запорізькому районі.

"Вночі ворог атакував Запорізький район. Ракети поцілили у відкриту ділянку місцевості. Інформація про постраждалих і руйнування не надходила", - написав Іван Федоров.

Також нічні вибухи прокоментувала й в.о.мера Запоріжжя Регіна Харченко.

"Чергова нервова ніч… Запоріжжя декілька разів чуло вибухи. На щастя, все ціле! За словами очільника ЗОВА Івана Федорова, вночі ворог ударив по Запорізькому району. Ракети влучили у відкриту ділянку місцевості. Інформація  про постраждалих і руйнування не надходила. Наші люди не постраждали. Наші будівлі та інфраструктура не постраждали. І це головне", - написала Харченко в мережі.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1496. Теги: война обстрелы ракетный удар
Поделиться: