Вночі в Запоріжжі були чутні вибухи: офіційний коментар Повітряних Сил

Опубликовано 2023/07/17 - 13:12

Сьогодні вночі російські окупанти здійснили чергову атаку ударними дронами. В Запоріжжі під час повітряної тривоги були чутні вибухи. Так, у Повітряних Силах повідомили, що вночі в Запорізькій області збили 1 ворожий "шахед". Докладніше - "ЗаБор".

В Запоріжжі та області рівно о 12-й ночі була оголошена повітряна тривога. Тоді у Повітряних Силах ЗСУ повідомляли про загрозу застосування ворогом ударних БПЛА.

Після цього, близько 00:15 в декількох районах Запоріжжя були чутні вибухи.

Офіційної інформації щодо цього не було, однак тепер у Повітряному командуванні "Схід" повідомили, що це було ППО, яке працювало над збиттям ворожих дронів. Відомо, що в Запорізькій області було збито один "шахед"

"Вночі підрозділами повітряного командування "Схід" знищено 3 БПЛА противника типу "Шахед-136": 2 БПЛА в Дніпропетровській області та 1 БПЛА в Запорізькій", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що обласна влада іноді ніяк не коментує вибухи, що чують запоріжці, або ж надають офіційну заяву через великий проміжок часу. Цього разу в ЗОВА ніяк не прокоментували нічні вибухи, натомість це зробили у Повітряному командуванні.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1959. Теги: война шахиды
Поделиться: