Вночі окупанти нанесли ракетний удар по Запоріжжю

Опубликовано 2022/08/30 - 08:00

Сьогодні після 3 ночі ворожі війська обстріляли Запоріжжя. За даними міської влади, окупанти вдарили по околицях одного з районів міста. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Детальніше - "ЗаБор".

Вночі, 30 серпня, приблизно о 3:20 жителі Запоріжжя чули серію вибухів, які пролунали до повітряної тривоги. При цьому варто зазначити, що сповіщення про небезпеку не спрацювало в мобільному додатку "Повітряна тривога", але її оголосив в.о.мера Анатолій Куртєв.

Так, за даними міської влади, російські війська нанеси удар по околицях одного з районів міста. За попередньою інформацією, постраждалих немає. 

А от очільник Запорізької області Олександр Старух заявив, що значні руйнування на об’єктах інфраструктури не зафіксовані.

"Сьогодні вночі ворог завдав ракетного удару по місту Запоріжжя. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Наразі не зафіксовано значних руйнувань на об’єктах інфраструктури. Триває уточнення наслідків удару. Все відбудуємо, зробимо ще краще. Закликаємо не нехтувати правилами повітряної тривоги та нерозголошення інформації", - повідомив Старух.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 8024. Теги: ракетный удар война
Поделиться: