Вночі над Запоріжжям та областю сили ППО збили 7 ворожих безпілотників

Опубликовано 2024/04/05 - 08:00

Жителі Запоріжжя та області вночі чули ворожі безпілотники та бойову роботу сил ППО. Так, в ЗОВА повідомили, що цієї ночі українські захисники збили над Запорізькою області 7 ворожих БПЛА. Відомо, що цієї ночі саме в Запорізькій області було збито основну частину ворожих цілей. Докладніше - "ЗаБор".

Вночі під час повітряної тривоги в Запоріжжі містяни чули звуки пролітаючих "шахедів" окупантів, а також чули вибухи. Попередньо повідомлялось, що йде бойова робота українських захисників по ворожих цілях в небі.

Так, в пресслужбі Повітряних Сил ЗСУ повідомили, що всього вночі рашисти запустили 13 ударних БпЛА типу "Shahed-131/136" із мису Чауда (Крим). Всіх їх було збито в межах трьох регіонів - Запорізькій, Одеській та Дніпропетровській областях.

За повідомленням Запорізької ОВА відомо, що над областю сили ППО збили 7 ворожих БПЛА. Таким чином в Запорізькій області було збито основну частину ворожих цілей цієї ночі.

"Цієї ночі наші захисники неба збили над Запорізькою областю 7 ворожих безпілотників. Попередньо, це були «Shahed 131/136». Дякую за круту роботу!", - написав голова ЗОВА Іван Федоров.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 530. Теги: шахиды ПВО беспилотник
Поделиться: