Військова техніка та велика кількість мобілізованих перекидається в напрямку Бердянська (відео)

Опубликовано 2022/11/12 - 21:45

В окуповану частину Запорізької області сьогодні, 12 листопада, фіксувався рух сил окупантів через Маріуполь. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. Детальніше - "ЗаБор"

Нагадаємо, що після підриву Кримського моста, переважна кількість техніки та військових пересувається в окуповану частину Запорізької та Херсонської областей через Маріуполь у напрямку Бердянська. Це, в свою чергу, підвереджує і радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Наразі він розповідає, що сьогодні багато техніки та мобілізованих рухалось у напрямку Бердянська. 
 
"Військова техніка, зовкрема важка та системи ППО (Бук) та мобілізовані в великої кількості сьогодні перекидається в напрям Бердянська. Через великий трафік (коридор в Крим по суходолу, на ділянці Маріуполь-Мангуш) військові автіивки та тягачи рухаються спочатку по трасі Маріуполь-Нікольське, потім Нікольське-Мангшу, об’їзна дорога Мангушу - напрям Беряднськ. 
Після Херсонського падіння русні за Дніпро, Маріуполь перетворено на перехресття ротацій окупантів", - повідомляє Андрющенко. 

Просмотров: 4855. Теги:
Поделиться: