Виходець із Запоріжжя Гоша Куценко виступив на концерті в окупованому Донбасі (відео)

Опубликовано 2023/09/11 - 15:22

На днях на російському концерті в окупованій частині Донецької області засвітився колишній запоріжець, а нині російський актор та режисер Гоша Куценко. Там він виступив із віршем про війну на честь "визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників". Докладніше - "ЗаБор".

Російський актор, співак та режисер Гоша Куценко з початку повномасштабної війни ніяк не висловлював свого відношення до окупаційних дій рф. 

Але зараз показав своє ставлення до України, де народився та виріс. Так, 8-9 вересня російські загарбники влаштували концерт біля меморіального комплексу "Саур-Могила" на Донеччині. Захід був присвячений дню визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників.

На концерті виступило багато російських артистів, частину з них уже внесено до бази сайту "Миротворець". Це Олександр Буйнов, Григорій Лепс, Дмитро Дюжев, Родіон Газманов, Олександр Маршал та інші зірки російської естради та коміки. Варто зазначити, що до Донецької області приїхали й російські політики – перший заступник адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко та помічник Путіна – Володимир Мединський.

А тепер там засвітився й актор, співак та режисер Гоша Куценко, який зачитав ці сцени віршик про війну. 

Так, Куценко народився та виріс в Україні, а саме у Запоріжжі в 1967 році, тут він і пішов до школи, а потім переїхав до Львова.  

У Запоріжжі Куценко жив у будинку на центральному проспекті (зараз - пр.Соборний, 106), а навчався у гімназії №11

Цікаво, що Куценко в Запоріжжі залишились родичі. 

Нагадаємо, останній раз колишній запоріжець засвітився на російському "Голубом огоньке" на честь нового 2023 року.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1224. Теги: Гоша Куценко
Поделиться: