Відомий запорізький комік та актор виїхав з України в Америку: в мережі розгорівся скандал (фото, відео)

Опубликовано 2024/07/05 - 12:01

Днями відомий український комік, який родом із Запоріжжя, Руслан Ханумак публічно заявив, що виїхав з України до Америки, де живе його син. Через це в мережі розгорівся гучний скандал. На що Ханумак заявив, що він непридатний до служби через астму, однак цією заявою він спровокував хвилю хейту в соцмережі. Докладніше - "ЗаБор".

Про свій виїзд з України запорізький комік Руслан Ханумак повідомив на своїй сторінці в соцмережі два дні тому. Він виїхав до Америки, де від початку повномасштабної війни живе його син та колишня дружина.

"Много месяцев я тебя не видел. Каждый день я проживал этот момент. Каждую ночь я визуализировал эти кадры. Поднять тебя над собой...Вопреки репутации. Вопреки работе. Вопреки всему, я на тебя смотрю сейчас не через экран Никакой климат и пальмы, образование и условия жизни, и даже воспитание и любовь Мамы не заменят детство с отцом... Пусть я буду в глазах многих предателем, но мой сын будет расти с папочкой. Мы снова вместе", - написав Ханумак в блозі.

Своєю заявою про виїзд з України, коли комік призовного віку і є військовозобов'язаним, він спровокував гучний скандал 

Пізніше у своєму блозі він заявив, що виїхав з України законно, бо визнаний непридатним до військової служби через астму.

"Випустили" мене офіційно, бо законів я не порушую. Коли закон про мобілізацію набув чинності, я одразу пройшов у ВЛК і МСЕК. Не висвітлював ці речі, як відомі блогери, тільки тому, що не вважав за потрібне робити з цього концертну програму. Ніколи не думав, що страшна недуга з двох років у вигляді астми мені колись, хоч би як це звучало, зіграє на руку і дасть змогу побачитися з дитиною. У нас у сім'ї це від діда по мамі", - написав Руслан у своєму Instagram та показав, що оновив свої дані у додатку. 

Українські ЗМІ пишуть, що згідно з класифікацією Міноборони, звільнення від мобілізації дає тільки астма тяжкого ступеня. Астма середнього ступеня не є причиною для звільнення від мобілізації.

А в коментарях під його постом підписники обурені цією ситуацією й заявляють, що інших чоловіків, які мають астму, чомусь визнають придатним до військової служби.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 809. Теги:
Поделиться: