Відомий у Запоріжжі бізнесмен назвав ім'я замовника замаху на його вбивство та виступив зі звинуваченнями на адресу нардепа

Опубликовано 2023/09/14 - 11:12

Рік тому на запорізького бізнесмена та його дружину було скоєно замах на вбивство - їм у двір кинули гранати. Тепер він розповів деталі справи - троє виконавців замаху на вбивство вже знаходяться в СІЗО, справа передана до суду. Бізнесмен записав ціле відео, в якому розповів, кого він вважає замовником замаху на його вбивство і навіть звинуватив нардепку Юлію Яцик у сприянні замовнику. На що та вже відповіла, що Кузьменко лише хоче використати її персону для розголосу справи й вона ніяк не причетна до цього. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, у вересні 2022 року стало відомо, що невідомий чоловік в елітному селищі під Запоріжжям кинув 4 гранати в один із дворів, внаслідок чого постраждало 4 людини. Пізніше стало відомо, що це був замах на відомого запорізького бізнесмена Олега Кузьменка.

Тепер через рік після того, як на нього було скоєно замах, бізнесмен опублікував ціле відеозвернення, де розповів деталі справи та кого він вважає замовником свого вбивства. За його словами, наразі справа вже передана до суду, а троє виконавців злочину сидять у СІЗО.

"На жаль у замовника цього вбивства вдалося уникнути переслідування та покарання. Замовником зазначеного злочину я вважаю Баĸлансĸого Едуарда Миколайовича. Не секрет що мене з цією особою пов‘язують колишні сімейні відносини та бізнес. Ви спитаєте, чому він? Бо на даний час між нами існує низька судових та кримінальних справ, які були відкриті після скоєння Баĸлансĸим шахрайства з приводу заволодіння моїм майном. А саме: - він винен мені гроші за отриманий бізнес «Порто-Ріва», також він заволодів за підробленими документами моєю часткою в арабській компанії, яка інвестувала в «Альфа-Плюс», це потім призвело до рейдерського захвату Бакланським об'єкта нерухомості «Альфи Плюс». Це тільки основні моменти шахрайства цієї людини, насправді їх набагато більше. По всім цим фактам шахрайства близько трьох років ведуться судові та кримінальні справи", - заявляє у відео Кузьменко.

За його словами, у колишнього тестя Кузьменко був мотив його вбити, через намагання бізнесмена повернути вкрадене майно, що в результаті привело б до розкриття його шахрайських дій. Як зазначає Кузьменко, організатором замаху на його вбивство був начальник служби безпеки Бакланського. 

При цьому бізнесмен згадує навіть запорізького нардепа Юлію Яцик та заявляє, що її "всебічна допомога Баĸлансьĸому призвела до скоєння цього злочину".

"Зрозуміло що є певна група людей які йому допомагали уникнути покарання. На мою суб'єктивну думку - допомогу різного рівня Баĸлансĸому надавала та надає Юлія Яцик. Мені неодноразово передавали інформацію про її мрії, щоб мене посадити чи підкинути мені наркотики, щоб якось дискредитувати мене, тим самим, щоб я не створював їм перешкоди по рейдерству об’єкта нерухомості фірми  «Альфи Плюс». Внаслідок її «допомоги»  Баĸлансьĸому у цивільних та кримінальних справах проти мене, у нього сформувалось уявлення про свою всемогутність та безкарність, як він любить казати - "ВСЕ Ж МОЖНО ПОРЕШАТЬ", - заявив бізнесмен Олег Кузьменко.

На пост, в якому Кузьменко розповідає про замовника замаху, відповіла й нардеп Юлія Яцик, яку він згадав. Так вона заявила, що ніколи не надавала адвокатських послуг Бакланському, тому не може бути із ним пов'язана.

"Фактично ви звинувачуєте мене у співучасті у вчиненні злочину. При цьому жодних фактів чи доказів своїх слів - лише емоції і «субʼєктивна думка»! Ваш представник сказав мені, що причиною є занадто повільне розслідування цієї справи, тому «він просто хотів привернути увагу». Круто! Що я можу ще сказати?! Привернув. Якщо коротко і по суті:
1. Я не була ніколи адвокатом пана Б. і не приймала участі судових справах між цими сторонами, хоча знайома з ними обома. Саме тому після звістки про цей замах я співчуваючи по-людськи написала коментар про те, що замовники цього зухвалого злочину повинні нести покарання наряду з виконавцями. Жалкую - щирість сьогодні не в тренді.
2. Як я зʼясувала, події про які пише автор посту відбувалися у 2021-2022 роках. А свою адвокатську діяльність я припинила ще у 2019 році (закривши своє адвокатське бюро одразу після виборів через вимоги закону про несумісність адвокатської і депутатської діяльності)", - написала у коментарі Яцик.

bez-nazvi.jpg

На що бізнесмен зробив окремий пост, де заявив, що Яцик таки надавала його колишньому тестю послуги й навіть надав копії документів, де вказано прізвище народної депутатки на видані нею ордери.

"Пані Юлія, ви не уважно читали або слухали моє відео, вас у співучасті до замаху на вбивство ніхто не звинувачував. Вам намагались донести, що на мою субʼєктивну думку, ваша всебічна допомога Баĸлансьĸому призвела до сĸоєння цього злочину. Я в своєму відео розповідав про Бакланського, а ви як завжди намагаєтеся привласнити собі чужу славу та перетягнути «ковдру на себе» [...].
1. Дуже приĸро, що у вас таĸа ĸоротĸа пам’ять, що ви не пам’ятаєте ĸому надавали свої послуги. Мабуть, долучені доĸументи допоможуть вам пригадати. Насĸільĸи я пам’ятаю, пан Духовченĸо, ваш вірний та беззмінний помічниĸ, тож не випадĸово, що після припинення вами адвоĸатсьĸої діяльності усі справи Баĸлансьĸого та його сім’ї перешли до нього. І таĸ ви дійсно знайомі з нами обома. Саме тому через півроĸу після замаху вам захотілось поĸазово, «по-депутатсьĸі» написати таĸий нещирий ĸоментар «підтримĸи». Мабуть, пил в очі сьогодні в тренді!?
2.Те що ви припинили свою адвоĸатсьĸу діяльність не означає що ви перестали надавати Баĸлансьĸому всебічну допомогу в усіх правоохоронних та судових органах. Телефоне право ніхто не відміняв", - выдповів бізнесмен.

Довідка "ЗаБор":

Олег Кузьменко – відомий бізнесмен, його пов'язують із торгівлею "Мерседесами" та автосалоном "Альфа-Плюс", а потім і "АвтоДом Запоріжжя". Також з його ім'ям пов'язують котеджний комплекс "Корсар" та готельний комплекс "Порта Ріва".

2012 року Олег Кузьменко намагався обиратися до Верховної Ради як самовисуванець. 2014 року Кузьменко балотувався від партії Ляшка до Парламенту (знову не пройшов). 2018 року він очолив обласну організацію партії "Основа" (Сергія Тарути).

Олег Кузьменко одружений, має дві доньки. І, як можна зрозуміти з його повідомлення, він готується стати батьком утретє.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4786. Теги: Олег Кузьменко Яцык Юлия
Поделиться: