Віагра: міфи та реальність

Опубликовано 2024/02/22 - 22:13

Віагра – це лікарський препарат, який допомагає чоловікам з еректильною дисфункцією. З моменту появи цих ліків на українському ринку навколо нього розвинулося чимало пересудів та міфів. Одні їх близькі до реальності, інші є класичними помилками. У цій статті ми розберемося з тим, як діє Віагра https://liki.ua/ru/shop/brands/viagra-3501, а також розвінчуємо деякі міфи про неї.

Принцип та механізм дії Віагри

Даний препарат належить до інгібіторів фосфодіестерази 5 типу. Його активною речовиною є силденафіл, який забезпечує приплив крові до статевого члена в процесі сексуальної стимуляції. При цьому він не викликає прямої ерекції, а сприяє прояву природної реакції на сексуальне збудження. Механізм дії полягає в наступному:

  • чоловік збуджується;
  • організм виділяє оксид азоту;
  • запускається вироблення з'єднання (GMP), яке розслабляє кровоносні судини у статевому члені;
  • препарат не допускає розщеплення циклічного GMP;
  • з'єднання накопичується, що дозволяє посилити приплив крові та забезпечити міцну ерекцію.

Важливим моментом є той факт, що ефективність препарату безпосередньо залежить від механізмів збудження чоловіка, тому він не спричиняє ерекції за його відсутності.

Міфи та реальність про Віагру

Ось кілька поширених помилок про цей препарат:

  • Віагра діє, як афродизіак;
  • препарат спричиняє моментальну ерекцію;
  • ліки потрібні тільки літнім чоловікам;
  • спричиняють залежність.

Цей препарат не стимулює сексуальне бажання і не підвищує лібідо. Він діє виключно на фізіологічні аспекти еректильної дисфункції. Важливою є наявність сексуального збудження чоловіка, щоб Віагра показувала ефективний результат.

Активні речовини ліків вбираються в кров від 30 хвилин до 1 години, тому вони не спричиняють моментальної ерекції. Дія Віагри не обмежується пацієнтами похилого віку, оскільки еректильна дисфункція може спостерігатися у чоловіків будь-якого віку. На це впливають як фізичні, і психологічні чинники, а ефективність препарату визначається першопричиною проблеми.

Також Віагра не спричиняє залежності, тому що не потребує постійного приймання. Процеси кожного організму індивідуальні, тому є багато випадків, коли чоловіки могли обходитися без препарату після усунення проблем з ерекцією.

Просмотров: 137. Теги:
Поделиться: