В Запорожской области российская армия обстреляла эвакуационную колонну (фото, видео)
Опубликовано 2022/11/23 - 12:57

Вчера, 22 ноября, оккупационные войска рф открыли огонь по колонне гражданских машин, которые выезжали с захваченных территорий в областной центр. Подробнее - "ЗаБор".

В пресс-службе ГСЧС сообщили, что во вторник 22 ноября российские оккупанты совершили обстрел эвакуационной колонны. В то время спасатели помогали отбуксировать машины с грунтовой дороги, которую размыло из-за непогоды.

Спасатели эвакуировали людей в безопасные места, а после под вражескими обстрелами буксировали автомобили 

"Вчора, 22 листопада на "Дорозі життя" у селі Кам’янське Запорізької області окупанти відкрили вогонь по колоні цивільних автомобілів, які рятувальники відбуксовували з ґрунтової дороги аби вони продовжували рух в обласний центр. Люди, рятуючись від війни, прямували у Запоріжжя, а через негоду опинилися заручниками на розмитій дорозі. Рятувальники розуміючи усю небезпеку як для особового складу, так і для цивільних громадян, не гаючи ані хвилини, організували евакуацію пасажирів та водіїв у найближчі укриття, тим самим врятувавши людей від наслідків обстрілів, які не припинялися. Супроводом людей до сховищ займався Сергій Колоней начальник караулу 24-ДПРЧ. Поки Сергій рятував пасажирів, його колеги водій 5-ДПРП Артем В’язовий і командир відділення 6-ДПРП Роман Понамарьов продовжували під обстрілами буксувати авто", - говорится в сообщении ГСЧС.

Спасательная операция продолжалась 3 часа. По данным спасателей, никто не пострадал. Там отметили, что самому младшему из эвакуированных лишь два месяца.

"Рятувальна операція тривала 3 години. На щастя, жодна людина не постраждала і після закінчення обстрілів усі автівки продовжили рух до пункту призначення. Найменшому українцю, якого врятували співробітники ДСНС, лише 2 місяці. Всього силами підрозділу ДСНС вдалося відбуксувати 14 автотранспортних засоби, врятувавши 49 громадян, з яких 11 неповнолітніх дітей", - пишет ГСЧС.

Просмотров: 416. Теги: обстрелы эвакуация Каменское
Поделиться: