В Запорожье прошли обыски у известных запорожцев: подробности

Опубликовано 2022/10/25 - 13:54

Сегодня в Запорожье правоохранители провели обыски в юридическом офисе адвоката Ярослава Гришина, известного запорожского волонтера Рудольфа Акопяна и депутата Михаила Прасола. Об этом они заявили в социальных сетях. Подробнее - "ЗаБор".

Запорожский депутат Михаил Прасол в своей соцсети заявил, что сегодня правоохранители провели обыски у него, а также адвоката Ярослава Гришина и волонтера Рудольфа Акопяна.

"Ранок почався з "маски-шоу"! 250 гостей в мене, в мого друга волонтера Рудольфа Акопяна і вперше в нашому юридичному офісі в Запоріжжі! Хто замовник ми знаємо — ОЗУ Запорізькі мародери, готуйтесь", - написал Прасол. 

Также он заявил, что ходатайство о проведении обысков подписал киевский прокурор Олег Кипер.

"Керівництво правоохороних органів Запорізькоі області — ніхто не взявся виконувати злочинні накази, бо всі добре знають, що саме і як ми робимо! Генеральна прокуратура також відмовилась марати руки. Але клопотання про обшук у приміщенні адвоката підписав київський прокурор Кіпер. Звісно, з грубим порушенням правила територіальної підсудності та абсурдною фабулою — наче хтось возив якусь гуманітарку на окуповану територію)", - заявил Прасол.

Обыски также прокомментировал и адвокат Ярослав Гришин. Он заявил то, что ходатайство подписал Кипер является грубым нарушением правила территориальной подсудности и абсурдной фабулой.

"Підкреслю, що за всю мою практику — це більше 15 років — це ПЕРШИЙ (!) обшук в нашому офісі. Всі киівські опера та слідчі — дуже ввічливі та адекватні — поки їхали та читали ухвали на обшуки самі Ах:ли від безглуздості та недолугості цієі заказухи. На обшуках нічого навіть не вилучили. Передаю щирі вітання та подяки членам ОЗУ "ЗАПОРІЗЬКІ МАРОДЕРИ" Вемір, Вітя; Толя; Златочка — це Вам не поможе точно. Готуйтеся на нари, мразі", - заявил Гришин.

Запорожский волонтер и вице-президент Союза армян Украины Рудольф Акопян в своей соцсети тоже прокомментировал обыски.

"Передаю щирі вітання та подяки членам ОЗУ "ЗАПОРІЗЬКІ МАРОДЕРИ" Вемір, Вітя; Толя; Златочка - це Вам не поможе точно. Готуйтеся на нари, мразі. Тепер ми будемо разоблачати вас з більшою відданостью справі!!! Наголошую що в мене слідчі нічого не знайшли та знайти не могли!!! У цієї справи немає ні якої переспективи! Мародери що далі будите робити - ВБЄТЕ???!!!! Anatolii Kurtiev З ранку був з дружиною, грошей як в тебе 250 000$ не знайшли (а ні, знайшли 450 грн у кармані) наркотиків як ти не приймаю)))", - написал Акопян.

Больше оперативной информации читайте в нашем Телеграм-канале.

Просмотров: 2657. Теги: обыски
Поделиться: