В Запорожье и области снова введены веерные отключения электроэнергии: график

Опубликовано 2022/11/17 - 09:09

Сегодня в Запорожской области и областном центре снова действуют почасовые отключения света. Так, они начались с 12 часов ночи и могут повторяться в течение дня. Также в "Запоріжжяобленерго" предупредили, что могут действовать и аварийные отключения, которые составляют от 6 до 8 часов без света. Подробнее - "ЗаБор".

"Запоріжжяобленерго" сообщил, что с 00:00 в Запорожье и области снова действуют почасовые отключения электроэнергии. Сначала отключают вторую очередь, далее третью и после первую. Там отмечают, что отключения могут повторяться в течение дня в том же порядке.

"За розпорядженням НЕК "Укренерго" з метою стабілізації стану єдиної енергосистеми у Запорізькій області сьогодні, 17 листопада, продовжено дію графіків стабілізаційних погодинних відключень електроенергії. На сьогодні графіки діють із 00:00, відключення розпочалися із Другої черги, далі погашається Третя, потім – Перша. Орієнтовна тривалість відключення для кожної черги – 3 години з урахуванням часу, необхідного на здійснення переключень. Відключення можуть повторюватися протягом дня у тому ж порядку (Друга, Третя, Перша) до стабілізації стану єдиної енергосистеми України", - пишет запорожское предприятие.

При этом в пресс-службе отмечают, что могут также действовать и аварийные отключения электроэнергии от 6 до 8 часов. Там сообщили, что именно из-за таких отключений вчера, 16 ноября, у части абонентов отключения длились дольше.

"УВАГА! ПРОТЯГОМ ДНЯ ТАКОЖ МОЖЛИВІ АВАРІЙНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, якщо цього вимагатиме стан єдиної енергосистеми. У такому випадку тривалість відключення складатиме від 6 до 8 годин. Аварійні відключення здійснюються у централізованому порядку диспетчерською службою НЕК "Укренерго", тож прогнозувати, коли саме стануться такі відключення та скільки вони триватимуть, ПАТ "Запоріжжяобленерго", на жаль, не має можливості. Саме у зв’язку із аварійними відключеннями вчора, 16 листопада, частина споживачів м. Запоріжжя залишалася без енергопостачання більш тривалий час, ніж це було передбачено графіками погодинних відключень. Ми приносимо вибачення за ці додаткові незручності, але ці вимушені кроки конче необхідні для стабілізації єдиної енергосистеми України. Сподіваємося, що вже найближчими днями ситуація нормалізується", - пишет пресс-служба.

Списки очередей:

- Первая очередь
- Вторая очередь
- Третья очередь
- Четвертая очередь - большие промышленные предприятия
- Запорожский район (1-3 очередь).

Больше оперативной информации читайте в нашем Телеграм-канале.

Просмотров: 4694. Теги: веерные отключения
Поделиться: