В Запорізької області ФСБ нібито ліквідували агента СБУ й виклали відео: офіційна реакція української спецслужби

Опубликовано 2024/02/19 - 15:11

На окупованій частині Запорізької області російська спецслужба фсб заявила, що нібито ліквідувала агента СБУ, який закладав бомбу під машину одного з колаборантів. Вони навіть опублікували відео з цим "зловмисником". Так, з'явився офіційний коментар СБУ - там це назвали театральною виставою. Докладніше - "ЗаБор".

Федеральна служба безпеки Росії заявила про те, що нібито вбила "агента СБУ". ФСБ стверджує, що він закладав бомбу під машину одного з "політичних діячів" на тимчасово окупованій території Запорізької області.

Цю інформацію розповсюдили російські ЗМІ з посиланням на Центр громадських зв'язків ФСБ РФ. Там зазначили, що громадянин "росії" Віталій Дятленко готував "теракт" перед "виборами". Російська спецслужба зазначає, що він нібито був завербований Службою безпеки України.

ФСБ також оприлюднила відео, на якому показано, як чоловік під виглядом інваліда "закладає бомбу під машину". Крім того, стверджується, що під час спроби затримання чоловік нібито чинив збройний опір і його "нейтралізували".

Про це навіть написав головний гауляйтер Запорізької області, псевдогубернатов Є.Балицький, заявивши що "агент СБУ" готував теракт проти одного з "керівників області".

Своєю чергою у Службі безпеки України прокоментували цю інформацію. В СБУ назвали це "театральною виставою". Коментар українська спецслужба надала виданню "Українська правда".

"Правдоподібність заяв і відео, які поширює ФСБ РФ, можна оцінювати і коментувати виключно через призму театральних постановок, які російська спецслужба полюбляє влаштовувати для своєї аудиторії, особливо напередодні виборів. Проте постановки такого низького рівня тільки руйнують усталений міф про "російську театральну школу". Так само, як українські воїни зруйнували міф про війська РФ, як "другу армію світу". Тож радимо ФСБ залучати до постановок своїх відео більш професійних акторів, зокрема із числа тих, які вже отримали підозри від СБУ за свою пропагандистську та антиукраїнську діяльність", — заявили у СБУ.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 367. Теги:
Поделиться: