В Запорізькій облраді хотіли провести службове розслідування щодо директорки КП, однак не змогли

Опубликовано 2023/11/27 - 17:05

Запорізька обласна рада пропонувала провести службове розслідування щодо директорки комунального підприємства Лариси Мефьодової пов'язаного з корупцією. Однак через те, що облрада ніяк не збереться на сесії, дане рішення не було затверджено й розслідування не почали. Докладніше - "ЗаБор".

Пропозиція щодо проведення службового розслідування була опублікована проєктом рішень на сайті обласної ради.

У проєкті рішення вказано, що причиною для розслідування став лист-подання керівника Вознесенівської окружної прокуратури по слідах вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Важливо відзначити, що літом цю справу Жовтневим районним судом Запоріжжя. Тоді правоохоронці виявили, що керівниця КП особисто встановила собі премію в розмірі 30% від трьох службових окладів та не повідомила Запорізьку облраду про виникнення конфлікту інтересів під час ухвалення відповідного наказу. Суд закрив провадження через закінчення строків давності, але в прокуратурі вказали, що ці обставини не можуть служити підставою для реабілітації.

Таким чином прокуратура рекомендувала обласній раді ініціювати службове розслідування для виявлення причин порушення Закону "Про запобігання корупції".

У проєкті рішення пропонували затвердження складу комісії з питань службового розслідування, яка включатиме п'ятьох депутатів із різних фракцій, а також уповноважену особу з питань запобігання корупції від виконавчого апарату ради. Завданням комісії було б складання акта службового розслідування, а у випадку наявності обґрунтованих пропозицій - внесення рекомендацій щодо застосування дисциплінарного стягнення, передбаченого відповідним законодавством.

Однак службове розслідування так і не почали. Все через те, що це рішення мали б затвердити депутати облради на сесії, однак через те, що відповідна кількість депутатів не може з'явитись на засідання, сесію не можуть провести вже кілька місяців.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1402. Теги: облсовет расследование
Поделиться: