В Запорізькій облдержадміністрації відмовилися відповідати, де знаходиться Злата Некрасова і чи працює вона взагалі

Опубликовано 2023/01/30 - 12:04

Нещодавно стало відомо, що заступниця голови Запорізької ОВА Злата Некрасова зустріла Новий рік у Таїланді. Після цього запорізький журналіст подав запит до облдержадміністрації з питанням чи відсторонена чиновниця від посади. Однак там заявили, що нададуть таку інформацію тільки....після війни. Докладніше – "ЗаБор".

Нагадаємо, щодо зам голови Запорізької області Злати Некрасової  раніше вже з'являлися звинувачення з приводу того, що вона відразу після початку військового вторгнення Росії виїхала з України до Європи. Так, восени 2022 року в мережі з'явилося відео з чиновницею з бутіка. При цьому повідомлялося, що зняте воно було в Австрії. Тоді "ЗаБор" звернувся до Запорізької ОВА за коментарем щодо цього скандального сюжету, однак там на відріз відмовилися коментувати журналістам ситуацію, що склалася. 

Також за фотознімком, який Некрасова опублікувала на Новий рік, запорізькі журналісти провели невелике розслідування та з'ясували, що заступник голови військової адміністрації зустрічала Новий рік не лише не в Запоріжжі, а навіть не в Україні, а фактично на іншому кінці світу – у Тайланді, місті Бангкок.

Пізніше Злата Некрасова опублікувала пост, в якому доволі специфічно відповіла на звинувачення.

Так, тепер стало відомо, що Запорізька ОВА на відріз відмовилась відповідати на офіційний запит запорізького журналіста Сергія Сидорова, що до того, чи була відсторонена від своєї посади Некрасова станом на 18 січня.

"- А ВЗАГАЛІ, НЕКРАСОВА У ВАС ЗАРАЗ ПРАЦЮЄ ЗАСТУПНИЦЕЮ ГОЛОВИ ОВА?
- ВІДПОВІМО ПІСЛЯ ВІЙНИ!
Отже, у Запорізької ОВА зараз обстріли, некомплектація, структурні підрозділи пересуваються, і тому вони не можуть відповісти взагалі НІ НА ЩО, ні на жоден запит. В тому числі - відповісти на питання в моєму запиті, чи була Злата Некрасова відсторонена від посади станом на 18 січня. Себто, заступниця голови ОВА зараз виконує свої обов'язки, чи ні, вони не можуть відповісти через обстріли і все перераховане. Це після новини від Маргарита Огнева про відпочинок Злати в Таїланді нам декілька людей написали, що типу ми нізащо доколупались до людини, вона ж відсторонена, і тому в ОВА їй усе одна нема чого робити, то ж най собі в Таїланді тусує. Я вирішив написати запит, чи реально відсторонена, і на примітивне питання отримав написану під копірку відмову", - пише Сидоров.

Журналіст "Запорізького центру розслідувань" в своїй соцмережі опублікував частину відповіді ЗОВА на його запит. Так, там йдеться про постійні обстріли, нестачу персоналу та переїзд структурних підрозділів. У зв’язку з вище перерахованими "причинами", а також опираючись на розпорядження голови ЗОВА від 22.04.2022, щодо відстрочування відповідей на запити, в обласній військовій адміністрації заявили, що нададуть відповідь після війни.

Не відомо і де працює і чи звільнена Катерина Іванус - радниця Старуха, яка з початку війни публікували світлини з-за кордону. А також, судячи із фото, була у тому ж готелі в Бангкоку на Новий рік, що і Злата Некрасова. 

Цікаво, що у відповіді ОВА заявляться, що після початку війни підрозділи обладміністрації почали працювати не тільки за межами області, а й за межами країни. Але в ЗОВА не уточнювали, чи є вони у Австрії та Таїланді. 

Нагадаємо, що після звільнення голови Запорізької ОВА Олександра Старуха з посади, скласти свої повноваження мають і три його заступника. Серед них і Злата Некрасова.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1523. Теги: Злата Некрасова
Поделиться: