В Запорізькій області ЗСУ відбили вигідні позиції для майбутнього контрнаступу - Сили оборони

Опубликовано 2023/03/21 - 07:00

На Запорізькому напрямку, 19 березня, між Силами оборони та російськими окупантами відбувся бій. Загарбники пішли в атаку незвичайним способом, однак ЗСУ знищили близько 24 одиниць ворожої техніки і частину особового складу. А також змогли відбити більш вигідні позиції для майбутнього контрнаступу. Докладніше - "ЗаБор".

В ефірі національного телемарафону речник об'єднаного прес-центру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олексій Дмитрашківський розповів, що у неділю, 19 березня, ворожі війська рф використали "дещо велику кількість" техніки і 50 людей особового складу і пішли в наступ на Запорізькому напрямку. Однак, не дивлячись на старання загарбників, ЗСУ відбили атаку противника і росіяни відступили.

За словами речника, українські захисники знищили частину особового складу окупантів, а також чотири танки, дев'ять одиниць БМП та іншої техніки (загалом 24 одиниці). Тоді ж ЗСУ змогли відбити деякі позиції, щоб зайняти більш вигідні позиції для майбутнього контрнаступу.

"Ворог, розуміючи, що там досить серйозні угрупування військ, вирішив провести розвідку боєм, але малою групою це б не вдалося зробити – саме тому ворог пішов у такий наступ, однак зазнав втрат у техніці і живій силі", – сказав речник Сил оборони.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 594. Теги: война
Поделиться: