В Запорізькій області закінчили обов'язкову евакуацію дітей з прифронтових районів

Опубликовано 2023/09/27 - 16:47

Близько місяця в Запорізькій області тривала обов'язкова евакуація з прифронтових населених пунктів Пологового та Василівського районів. Так, представник Запорізької ОДА заявив, що вони змогли евакуювати усіх дітей. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в кінці серпня в Запорізькій області була оголошена обов'язкова евакуація дітей з прифронтових районів регіону.

Тепер заступник голови Запорізької ОДА Євген Мироненко сьогодні, 27 вересня, в етері "Радіо Свобода" розповів, що евакуація дітей завершена. З п'яти прифронтових населених пунктів Запорізької області евакуювали всіх дітей. Зокрема, з Гуляйполя, селища міського типу Степногірськ, а також Преображенки, Єгорівки та Новопавлівки.

За словами посадовця, нині в населених пунктах, що підлягали примусовій евакуації, немає жодної сім’ї з дітьми:

"Ми, в принципі, справилися із завданням, яке нам ставив уряд України. І те рішення, яке було прийняте віцепрем’єр-міністром щодо евакуації дітей з населених пунктів Гуляйполя — це Гуляйпільської територіальної громади, з Преображенки (Преображенська територіальна громада) і Новопавлівки – це Оріхівська територіальна громада, там ми повністю відпрацювали, і всіх дітей ми евакуювали з сім’ями. По Степногірську також дуже чітко все відпрацьовано", – сказав Євген Мироненко.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 323. Теги: война эвакуация
Поделиться: