В Запорізькій області відбудуться кадрові зміни: подробиці

Опубликовано 2023/02/22 - 08:00

Голова Запорізької обласної військової адміністрації анонсував майбутні кадрові зміни. За його словами вони пов'язані з призначеннями головів військових адміністрацій громад в області. Докладніше - "ЗаБор".

Незабаром в Запорізькій області відбудуться кадрові призначення, що стосуються голів військовиї адміністрацій громад. Про це заявив керівник Запорізької ОВА Юрій Малашко у Простірі Єдності Пологівського району.

Так, за словами Малашко частина пропозицій, щодо кадрових змін вже подана на розгляд до Офісу Президента України. Він зауважив, що ці зміни потрібні для забезпечення життєдіяльності району в умовах воєнного стану.

"Що стосується призначення голів військових адміністрацій у громадах району, частину пропозицій вже подано на розгляд до Офісу Президента. Маю надію, що найближчим часом будуть прийняті відповідні рішення. На загал, дякую вам за роботу. На жаль, сьогодні надскладний час, і наша згуртованість сьогодні дозволить після деокупації оперативно відновити територію Пологівського району. Віримо, що в цьому році обов’язково настане Перемога", - заявив Юрій Малашко.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 10089. Теги: Юрий Малашко
Поделиться: