В Запорізькій області одна з найскладніших ситуацій в енергосистемі: впроваджені аварійні відключення

Опубликовано 2022/12/19 - 10:21

Укренерго заявило, що в ряді регіонів склалася надскладна ситуація з енергопостачанням, серед них і Запорізька область. Так, у енергетичному відомстві повідомили про введення аварійних відключень світла. Докладніше - "ЗаБор".

Після нічних атак росіян ворожими БПЛА на енергооб'єкти України у низці областей склалася складна ситуація з електропостачанням. Так, "Укренерго" повідомляє, що наразі найскладніша ситуація склалась в центральному, східному та дніпровському регіонах. Серед них опинилася і Запорізька область. 

Так, "Укренерго" повідомило, що були введені аварійні відключення світла. Пріоритетно заживлені об’єкти критичної інфраструктури, відновлення енергопостачання побутовим споживачам може зайняти тривалий час.

"Станом на 11:00 19 грудня в енергосистемі України склалася важка ситуація. Всю ніч ворожі БПЛА намагалися прорватися на енергооб’єкти по всій країні. Завдяки професійній роботі Повітряних сил оборони ворог своєї мети в повному обсязі не досяг, але, на жаль, є кілька влучань в об’єкти інфраструктури. Підрозділи ДСНС зараз працюють над ліквідацією наслідків обстрілів. Там, де це зараз можливо, ремонтні бригади вже оцінюють обсяг пошкоджень та розпочинають ремонтно-аварійні роботи. Також в південному та східному регіонах ворог піддав артилерійському обстрілу деокуповані райони, є пошкодження. Наразі найскладніша ситуація склалась в центральному, східному та дніпровському регіонах. Введено графіки аварійних відключень  в Сумській, Харківській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській, Київській областях та м.Київ. Пріоритетно заживлені об’єкти критичної інфраструктури, відновлення енергопостачання побутовим споживачам може зайняти тривалий час. Попри всі пошкодження енергетики тримають ситуацію під контролем. В енергосистемі зберігається стабільна частота 50 Гц,  працюємо синхронно з європейською континентальною мережею. У період відсутності електроенергії, просимо подбати про себе та рідних, а також допомогти тим, хто потребує цього поряд", - повідомляє "Укренерго".

При цьому на офіційних ресурсах "Запоріжжяобленерго" інформації щодо цього поки немає.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 2882. Теги: электричество
Поделиться: