В Запорізькій області можуть оголосити примусову евакуацію: в ОВА назвали причину

Опубликовано 2024/02/07 - 13:17

На Запоріжжі населені пункти, які знаходяться в безпосередній близькості від лінії фронту постійно потерпають від російських обстрілів. В Запорізькій ОВА заявили, що в разі якщо ситуація на фронті загостриться, то буде оголошена примусова евакуація. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, в серпні 2023 року в Запорізькій області, в низці населених пунктів була оголошена примусова евакуація. Тоді евакуйовували дітей з опікунами та маломобільних людей.

Так, сьогодні, 7 лютого, голова Запорізької ОВА Іван Федоров в прямому ефірі телемарафону заявив, що у разі погіршення ситуації на фронті вони будуть змушені знову оголосити примусову евакуацію.

"У деяких населених пунктах Запорізької області проходила примусова евакуація. І вона була вкрай ефективна. Тоді неповнолітніх дітей і підлітків вивозили з населених пунктів, які були під максимально активними атаками ворожих військ. У разі, якщо ситуація загостриться, ми також перейдемо до цієї практики, щоб захистити наших жителів", - заявив Іван Федоров.

За його словами, на сьогодні в Запорізькій області в населених пунктах, які розташовані на лінії бойових дій, проживає 623 сім'ї. Понад 1200 дітей перебувають у зоні, де ведуться постійні обстріли ворога. 

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1403. Теги: эвакуация Федоров Иван
Поделиться: