В Запоріжжяобленерго пояснили, чому сьогодні у деяких черг відключення по 12 годин

Опубликовано 2024/06/24 - 16:53

Сьогодні в Запоріжжі масштабні графіки відключення світла, з 14-ї години відключається по три черги одразу. Так, мешканці, які в 5-й та 6-й чергах на відключення в соцмережах активно обурюються тим, що в них сьогодні загальна тривалість відключень аж 12 годин, в той час, як в інших черг такого немає. В обленерго опублікувало пояснення. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, "ЗаБор" писав, що на сьогодні з 14-ї години в Запоріжжі ще більше посилили відключення світла. Одночасно будуть вимикатись по три черги споживачів.

Так, містяни, які знаходяться в п'ятій та шостій чергах на відключення в соцмережах активно висловлюють своє обурення щодо графіків. За їх словами, за сьогодні в них тричі за добу відключатимуть світло, а загальна тривалість досягає 12 годин.

В пресслужбі "Запоріжжяобленерго" опублікували роз'яснення щодо цього. Там пояснюють, що за вказівкою «Укренерго» вони були змушені вимкнути три черги одночасно і так збіглось, що це найбільше вплинуло на черги 5 і 6. Однак в пресслужбі запевняють, що в наступний раз на такі тривалі відключення будуть вже інші черги.

"Розуміємо обурення споживачів, що входять до цих черг. Втім, коли наступного разу будуть задіяні одразу три черги, це будуть інші номери", - йдеться в повідомленні. 

Схема розроблена таким чином, кажуть в обленерго, аби навіть за умов введення трьох черг одночасно періоди наявності енергопостачання були прогнозованими та не припадали на один і той самий час кілька днів поспіль. А також забезпечили мінімум 8 годин безперервного енергопостачання на добу для кожної з черг.

В цілому схема передбачає для кожної черги:

🔸4 години відключення на добу за умови застосування однієї черги
🔸8 годин відключення на добу за умови застосування двох черг одночасно
🔸12 годин відключення на добу за умови застосування трьох черг одночасно.

Ймовірно, що найближчими тижнями ситуація в Об’єднаній енергосистемі залишатиметься складною і вимикатимуть по 3 черг одночасно.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 7518. Теги: электричество отключения веерные отключения
Поделиться: