В Запоріжжя прийшло похолодання, коли потеплішає: що кажуть синоптики?

Опубликовано 2024/05/13 - 13:25
У Запоріжжі очікується потепління

У Запоріжжі очікується потепління

Минулого тижня в Запоріжжі літня погода змінилася на звичну весняну, а сьогодні прийшло більше відчутне похолодання, але синоптики прогнозують, що воно протримається недовго. Відповідно до прогнозів, вже з 20 травня у місті температура буде від +25° тепла. До того ж синоптики попереджають й про грозову небезпеку. Детальніше - "ЗаБор".

Запорізький обласний центр з гідрометеорології 26 квітня опублікував у соц.мережах коротку кліматичну характеристику травня цього року. З допису стало відомо, що середня місячна температура повітря передбачається 18,0° тепла, що на 1° вище за норму. Місячна кількість опадів буде 47 мм, що в межах (107%) норми.

Щодо потепління, то відповідно до прогнозів погоди з 16 травня температура у місті почне підійматися. З 13 по 19 травня мінімальна температура буде становити від +15° до + 24° вдень та від 8° до 11° вночі. Вже на наступному тижні очікується тепло від +25° до +27°, вночі ж буде від +11° до +15°.

На 13 травня Запорізький обласний центр з гідрометеорології попереджає про небезпечні метеорологічні явища по місту та області. Згідно їх прогнозу, вдень очікується гроза I рівня небезпечності, тобто жовтого. Це означає, що погода може умовно призвести до аварії генераторів, підстанцій, трансформаторів та пошкодження ліній електропередач.

Нагадаємо, що з 11 по 13 травня на території Запорізького району очікується надзвичайна пожежна небезпека. Погодні умови сприятимуть ймовірності виникнення та розповсюдження пожеж. 

Просмотров: 1327. Теги: прогноз
Поделиться: