В Запоріжжя мерія на ремонт частини двох підвалів планує витратити... 29 мільйонів гривен 

Опубликовано 2023/11/26 - 19:59

Мерія Запоріжжя (Департамент освіти і науки) потрапила в черговий скандал. Так, міська влада оголосила тендери не ремонти частин двох підвальних приміщень. Сумарно це виходить 29 мільйонів гривень. Адже відбудова кожного із зруйнованих будинків обходиться для бюджету міста дешевше.  Детальніше - "ЗаБор"

Про скандальні тендера повідомила в соцмережі Катерина Зверєва - відома активістка, керівниця громадської організації "Хочу Вчитись" Катерина Звєрєва.

"Ну що, Департамент освіти і науки ЗМР вийшов на новий рівень.

В двох закладах освіти - садочку і школі відремонтують ЧАСТИНУ ПІДВАЛУ за 17 млн і за 12 млн гривень під укриття. Сукупно 29 млн за дві ЧАСТИНИ ПІДВАЛУ.

Це більше ніж виділили коштів на дрони для ЗСУ, це більше ніж коштує ВІДБУДОВА багатоповерхівки після прильоту по Зестафонській 10, а також це сума за яку в минулому році відремонтували 10 укриттів в закладах освіти.

Що це таке???!!! Ще раз ЧАСТИНА ПІДВАЛУ В САДОЧКУ І ЧАСТИНА ПІДВАЛУ В ШКОЛІ!!!!

Нагадаю, що влада не хоче організовувати громадські слухання стосовно бюджету. І ось що відбувається!", - пише Катерина Звєрєва.

Детальніше:

- На капітальний ремонт (з метою можливого використання як найпростішого укриття) частини приміщення підвалу будівлі закладу дошкільної освіти (ясла - садок) № 66 комбінованого типу "Карамелька" планується витратити - 17 279 493 грн. (тендер). Знаходиться заклад за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 112-А (Запорізької міської ради)

- На капітальний ремонт (з метою можливого використання як найпростішого укриття) частини приміщення підвалу будівлі закладу Запорізької гімназії № 97  - 11 893 574 грн (тендер). Знаходиться заклад за адресою:м. Запоріжжя, пр-т 40-річчя Перемоги, 27

Нагадаємо, що цього року в квітні на сесії міської ради виділили гроші на відбудову 4 будинків, які пошкодили російські ракети.  Ось таку калькуляцію представляв секретар міськради Анатолій Куртєв на той час.

Стільки грошей виділяли з міського бюджету на відбудову: 

▪️ вул. Кияшко, 22 — 20 мільйонів
▪️ вул. Сталеварів, 16 — понад 27,8 мільйонів
▪️ вул. Зестафонська, 10 — 25 мільйонів 
▪️ пр. Соборний, 151 — 25 мільйонів.

Таким чином реконструкція частини  двох підвалів за 29 млн гривень - б’є усі ці цифри. 

Задля справедливості требо зазначити, що реконструкція будинку пр. Соборному, 151 сумарно повинна обійтися в 75 млн грн, але - 50 млн фінансування покриває компанія "Метінвест".

 
Просмотров: 651. Теги: тендер реконструкция укрытия
Поделиться: