В Запоріжжі з’явився стріт-арт на честь відомого музиканту (фото, відео)

Опубликовано 2023/10/01 - 23:58

Стріт-арт в пам'ять відомого запорізького музиканта Андрія Лободи, автора неофіційного гімну Запоріжжя, з’явився на стіні будинку в Шевченківському районе. Детальніше - "ЗаБор".

Відкрили стріт-арт на цьому тижні в Шевченківському району на будинку, де жив співак. По адресу: вул. Магістральна, 70.

Рядом зі стріт-артом, з'явилася пам'ятка (відео).  А відсканувавши QR-код на пам'ятці, можна почути неофіційний гімн нашого міста «Це Запоріжжя, це Україна» авторства Андрія. 

Ідея проекту виникла у близьких друзів Андрія. Кураторкою виступила культурологиня Льона Радченко Некультурна Культурологиня, яка довгий час дружила і працювала з музикантом. Створив роботу дует вуличних митців: Sleepy_Sun та Hello_0.

На відкриття приїхало багато людей. Були присутні батьки Андрія та його близькі люди. Учасникам гурту #KHORTA, журналістам і всім дотичним до проєкту було подаровано збірник віршів Андрія Лободи. 

Для відома:

Андрій Лобода - відомий запорізький музикант, телеведучій. Він був лідером групи "Спідвей", а потім - "Хорти". Він також вів також вів телепроекти на каналі "Алекс" і "АТВ" - молодіжний канал від "Алексу".

Андрій захворів на онкологію і пішов з життя 27 січня 2015 року. На честь музиканта названа одна із вулиць міста. Так, З липня 2023 року одна з вулиць району була перейменована на честь музиканта. Так, вулиця Волзька стала - Андрія Лободи

Просмотров: 469. Теги: Андрей Лобода музыканты стрит-арт
Поделиться: