В Запоріжжі з'явився новий патріотичний мурал (фото)

Опубликовано 2023/09/27 - 12:16

В Хортицькому районі Запоріжжя створили ще один патріотичний мурал. Там зобразили запорозького козака та зробили напис "Запоріжжя - це Європа". Над створенням нового стінопису художники працювали більш ніж місяць. Докладніше - "ЗаБор".

В Запоріжжі на Бабурці (Хортицькому районі) продовжують з'являтися все нові й нові стінописи. Так, від початку повномасштабної війни їх на районі вже понад десять. 

На днях художники закінчили ще один патріотичний мурал. На ньому зображений козак й великий напис "Запоріжжя - це Європа". За словами художника та одного із творців стінопису Дениса Антюхова, його створили для підтримки патріотичного духу місцевих жителів та Сил оборони України.

Малювали мурал понад місяць. Як повідомляє "Суспільне Запоріжжя", серед тих, хто допомагав створювати його, переселенець із прифронтового селища Новомиколаївка Микола Перепелиця. 

Для створення стінопису автори витратили 20 літрів синьої та п'ять — жовтої фарби. Ще три кольори використали для зображення козака. Розмір муралу приблизно 50 квадратних метрів.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 554. Теги: мурал стрит-арт
Поделиться: