По всій Україні та у Запоріжжі готують Пункти Незламності на випадок довготривалих відключень світла (фото, відео)

Опубликовано 2022/11/23 - 08:38

Вчора, 22 листопада Президент Зеленський повідомив, що по всій Україні, в тому числі і в Запоріжжі, розгортаються Пункти Незламності в яких будуть усі базові послуги: електрика, мобільний звʼязок та Інтернет, тепло, вода, аптечка. Докладніше - "ЗаБор".

Президент України Володимир Зеленський в своєму відеозверненні від 22 листопада повідомив, що в кожному місті України розгортаються Пункти Незламності. За його словами, вже є 4 тисячі таких пунктів. 

"Розгортаємо по всій країні й наш новий проєкт підтримки людей - "Пункти незламності". За підсумками цього дня підготовлено вже понад 4 тисячі таких пунктів. Заплановано ще більше. Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота "Пунктів незламності" - там усі базові послуги. Це електрика, мобільний звʼязок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно й цілодобово", - пояснив Зеленський.

Такі Пункти Незламності працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, а також при школах, будівлях ДСНС тощо. Також вже працює спеціальний сайт nezlamnist.gov.ua, на якому розміщена мапа таких пунктів по всій Україні. Вона постійно оновлюється. Також на інтерактивній мапі є інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах. 

Так, в Запоріжжі вже готуються перші Пункти Незламності. В такому пункті є місця для відпочинку, там можна зігрітися, також є можливість зарядити свої мобільні пристрої, а також є доступ до мобільного зв'язку.

Судячи з мапи ПН в Запоріжжі та області 50 таких пунктів готові приймати запоіжців у разі екстрених ситуацій, з них 18 розташовані в обласному центрі. На карті вказано, що до Пунктів Незламності входять: обласні та районні держадміністрації, міські, селищні та сільські ради, старостати, ДСНС, мобільні пункти ДСНС, школи та дитячі садки, інші заклади та громадські місця.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3754. Теги:
Поделиться: