В Запоріжжі знову введуть графіки обмеження споживання світла: містян просять бути ощадливими

Опубликовано 2024/04/19 - 13:04

Сьогодні за розпорядженням Укренерго в Запоріжжі та області знову введуть графіки обмеження енергоспоживання. Їх застосують вже ввечері й стосуватимуться вони лише юридичних осіб. Однак в обленерго закликають запоріжців також бути ощадливими в споживанні електроенергії. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомили у пресслужбі "Запоріжжяобленерго". Графіки обмежень введуть з 18-ї по 22-гу годину.

"За розпорядженням НЕК «Укренерго» сьогодні, 19 квітня, з 18:00 до 22:00 по Запорізькій області вводяться перші три черги графіків обмеження потужності. Дане рішення обумовлено дефіцитом потужності в Об’єднаній енергосистемі України внаслідок пошкоджень енергооб’єктів, спричинених обстрілами країни-агресора, а також на тлі зниження температури повітря у більшості регіонів. Просимо наших клієнтів-юридичних осіб самостійно обмежити власне енергоспоживання до зазначеного у графіках рівня", - йдеться в повідомленні обленерго.

Там зазначають, що обмеження НЕ стосуватимуться населення, однак, з огляду на складну ситуацію енергосистемі запоріжців та мешканців області просять також споживати електроенергію ощадливо та відповідально.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1101. Теги: электричество
Поделиться: