В Запоріжжі знайшли тіло підлітка, який зник 3 дні тому

Опубликовано 2023/12/10 - 13:06

В Комунарському районі Запоріжжя 7 грудня зранку з дому пішов 17-річний хлопець Нестор Загалець і більше не повернувся. Відтоді його розшукували батьки, поліція та волонтери. Як стало відомо "ЗаБору", сьогодні під час пошуків було знайдено тіло хлопця. Докладніше - "ЗаБор".

Відомо, що 17-річний Нестор пішов з дому у четвер, 7 грудня, близько 5:30 ранку. З дому він пішов без телефону та документів. Від тоді ніякої інформації щодо його місця знаходження не було. 

Його розшукували батьки, запорізька поліція та організація з пошуку. Також сьогодні, 10 грудня, в Комунарському районі Запоріжжя з 10-ї ранку проводили пошуки хлопця. Відомо, що зібралось близько 130 людей, які виявили готовність приєднатися до пошуків. Вони розбились по групам, та вели пошуки по району, збирали інформацію щодо місця можливого знаходження Нестора. 

Як передавали джерела в правоохоронних органах, хлопця нібито впізнала 12-річна дівчинка й заявила, що бачила його у трамваї. Після цього опитування людей проводили й у електротранспорті. 

"ЗаБору" стало відомо, що сьогодні, 10 грудня, під час пошуків було знайдено тіло хлопця. Як повідомив волонтер Олександр Курінний, його знайшли на конюшні в Комунарському районі Запоріжжя, яка розташована нижче вулиці Олімпійської.

Хлопця знайшли повішеним. 

Рішення експертизи щодо причин смерті хлопця мають надати правоохоронні органи після вивчення всіх матеріалів.

Просмотров: 18752. Теги: пропал человек
Поделиться: