В Запоріжжі змінять комендантську годину: подробиці (оновлено)

Опубликовано 2024/02/29 - 11:03

Обласна влада планує скоротити в Запоріжжі та Запорізькому районі комендантську годину. За словами очільника ОВА, до такого рішення спонукав висновок військових про те, що безпекова ситуація дозволяє. Докладніше - "ЗаБор".

Про зміну комендантської години повідомив очільника Запорізької ОВА Іван Федоров сьогодні на брифінгу. 

За його словами, вже сьогодні, 29 лютого, відповідне рішення що зміни комендантської години планують розглянути та прийняти під час Ради оборони Запорізької області. Таким чином комендантська година буде починатися з 24.00.

"Є сьогодні висновок військових про те, що безпекова ситуація дозволяє зменшити час комендантської години", — сказав Іван Федоров.

Голова ЗОВА зазначив, що відповідні документи про зміну комендантської години будуть опубліковані невдовзі після прийняття рішення.

Нагадаємо, зараз у Запоріжжі діє комендантська година з 23:00 до 05:00. Таке рішення було ухвалено ще на початку грудня 2023 року.

UPD: близько 13:30 Іван Федоров повідомив, що Рада оборони офіційно ухвалила рішення про зміну комендантської години у Запоріжжі та Запорізькому районі. Він також уточнив, що діяти вона почне завтра 1 березня. Тому сьогодні, 29 лютого, комендантська почнеться ще о 23-й годині.

"Рішення щойно ухвалили на засіданні Ради оборони Запорізької області. Відтак, з 01.03.2024 комендантська година буде починатись о 24:00 і завершуватись о 05:00 годині ранку",- написав голова ОВА.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 845. Теги: коменданский час Федоров Иван
Поделиться: