В Запоріжжі в бомбосховищі вже рік живе жінка переселенка із прифронтового села (відео)

Опубликовано 2023/08/30 - 16:00

В одному із бомбосховищ Запоріжжя місцевий блогер, який робить огляди на укриття та сховища, знайшов жінку, яка живе там рік. Їй 77 років і вона із прифронтового села Мала Токмачка Запорізької області. Докладніше - "ЗаБор".

Запорізький блогер Сергій Туніков відомий в мережі тим, що знімає репортажі з укриттів та бомбосховищ Запоріжжя, а також робить скетчі. Так, нещодавно він на своїй сторінці опублікував відео, де робив огляд на укриття на вулиці Перемоги в магазині "Massa".

Так, під час зйомок він знайшов там жінку. Вона розповіла, що вона живе у бомбосховищі вже рік. Сама вона переселенка із Малої Токмачки, села що знаходиться у прифронтовій зоні Запорізької області й перебуває під постійними обстрілами російських військ, і їй 77 років.

"Мене привели волонтери сюди. Є тут адміністрація. Я до них стала звертатися, мені навіть 2 тисячі (виплати ВПО - ред.) не платили. А потім одна людина допомогла й мені зараз почали ці 2 тисячі платить. І оце (гуманітарна допомога - ред.), дуже важко мені оцю сумку взяти", - розповідає жінка на відео.

Вона просить людей допомогти їй знайти квартиру, або кімнату, аби жінка змогла туди переїхати й не жити в бомбосховищі. Також блогер, який й знайшов жінку у бомбосховищі звертається до волонтерів та простих людей з проханням допомогти знайти для жінки прихисток.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 1527. Теги: укрытия
Поделиться: