В Запоріжжі затримали браконьєра, що ловив червонокнижну рибу (фото, відео)

Опубликовано 2024/05/15 - 17:12

Сьогодні вночі в Запоріжжі на річці Дніпро чоловік незаконно сітками ловив рибу. За даними Держекоінспекції, запоріжець виловлював рибу, яка занесена до Червоної книги України. Чоловік завдав шкоди навколишньому природному середовищу на понад 130 тисяч гривень. Чоловіку може загрожувати кримінальна відповідальність. Докладніше - "ЗаБор".

Про це повідомили у пресслужбах Держекоінспекції та Запорізького рибоохоронного патруля.

Відомо, що сьогодні, 15 травня, близько 2 ночі було викрито запоріжця, який здійснював незаконний вилов риби трьома лісковими сітками у брід. Інцидент стався на вулиці Скальна у м. Запоріжжя, поблизу греблі Дніпровської ГЕС.

У сітках правопорушника знаходилось близько 40 кг риби: 3 екз. судака, по 2 екз. осетра російського, саза, ляща, карася і по одному екз. сома, товстолоба та річкового окуня.

На чоловіка інспектори склали протоколи за ч. 2 ст. 90 та ч. 4 ст. 85 КУпАП.

"Порушник вночі ловив рибу 3 сітками та завдав шкоди навколишньому природному середовищу на понад 130 тис. грн. Браконьєр, встиг поживитись червонокнижними рибинами, а саме осетровими", - повідомили в екоінспекції.

Там також зазначили, що осетер, стерлядь та севрюга звичайна занесені до Червоної книги України, тому вилов цих видів заборонено в будь-який час. Так, за вилов Червонокнижної риби, чоловіка може очікувати відповідальність за ст. 249 ККУ.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 438. Теги: браконьерство рыбалка
Поделиться: