В Запоріжжі за ініціативою нардепа висадили дерева та кущі в сквері, який збудували напередодні повномасштабної війни (фото, відео)

Опубликовано 2024/04/17 - 14:53

В Шевченківському районі Запоріжжя на початку 2022 року закінчили роботи з будівництва нового скверу. Так, сьогодні, 17 квітня, у сквері пройшла толока - там висадили саджанці нових дерев та кущів. Акція пройшла за ініціативи народного депутата Сергія Штепи, який був присутній сьогодні та за чийого сприяння два роки тому виділили гроші на його будівництво. Докладніше - "ЗаБор".

Нагадаємо, новий сквер в Шевченківському районі Запоріжжя розташований між будинками на вулицях Чарівна та Цитрусова. Його почали будувати у листопаді 2021 року й перед повномасштабною війною завершили всі роботи. Тут роботи йшли за гроші з субвенції, яку залучав народний депутат Сергій Штепа. До речі, він і обирався Шевченківським районом.

Сьогодні, 17 квітня, за ініціативою Сергія Штепи у сквері відбулась толока. Так, там висадили саджанці дерев та кущів, а також провели прибирання на території скверу. На толоці був присутній й сам нардеп - він безпосередньо взяв участь у висаджуванні дерев, а також розповів подробиці реконструкції цього скверу та сьогоднішньої акції.

"Приблизно 3 - 3,5 роки тому до мене звернулись мешканці навколишніх будинків з проханням допомогти відновити територію. Тому що колись дуже давно тут був красивий сквер, але він був захаращений, занедбаний, були лише зруйновані лавочки і засмічена територія. І тоді, коли звернулися люди, виникла ідея провести повну реконструкцію цього скверу. На це були виділені гроші з державного бюджету, в тому числі й за мого сприяння. Й цей сквер був повністю реконструйований наприкінці 2021 року, напередодні повномасштабного вторгнення росії. Зараз в нас виникла ідея провести невеличку толоку - висадити кілька нових дерев і прибрати цю територію для того, щоб людям, які тут гуляють та живуть, було приємніше знаходитись у цьому місці. Я думаю, що це дуже позитивна акція. Прибирання скверу та прогулянка тут - це гарний спосіб знизити той рівень стресу, який є зараз на фоні всіх поганих новин", - розповів Сергій Штепа.

Варто також додати, що в майбутньому у сквері планують продовжувати висаджувати нові дерева, кущі та квіти.

На акції у сквері також був присутній голова Шевченківської райадміністрації Федір Маєр. За його словами, сьогодні в сквері були висаджені дерева та кущі, також заплановано висадити квіти, коли вони надійдуть за замовленням. Відомо, що сквером опікується КП "Зеленбуд".

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 502. Теги: Штепа Сергей толока
Поделиться: