В Запоріжжі введені аварійні відключення світла

Опубликовано 2023/01/16 - 08:33

На сьогодні в Запоріжжі та області введені в дію аварійні відключення. Все через те, що внаслідок чергових обстрілів загарбниками об’єктів енергетичної інфраструктури зріс дефіцит електроенергії в єдиній енергосистемі України. Докладніше - "ЗаБор".

"Запоріжжяобленерго" повідомляє, що ліміти для Запорізької області були зменшені на сьогодні, 16 січня. Через нещодавні обстріли енергоінфраструктури України зріс дефіцит електроенергії, тому в Запоріжжі введені аварійні вдключення. 

"Внаслідок чергових обстрілів загарбниками об’єктів енергетичної інфраструктури зріс дефіцит електроенергії в єдиній енергосистемі України. Через це НЕК "Укренерго" зменшило ліміти для Запорізької області на 16 січня. Аби уникнути екстрених відключень електроенергії, початок та тривалість яких фактично неможливо прогнозувати, ПАТ "Запоріжжяобленерго" змушено вдатися до аварійних стабілізаційних відключень", - повідомляє обленерго.

У зв’язку із введенням аварійних відключенб збільшується їх тривалість для кожної черги та відповідно змінюється графік:

ДРУГА черга буде погашена з 09:00 до 13:00;
ТРЕТЯ черга буде погашена з 10:30 до 14:30;
ПЕРША черга буде погашена з 14:00 до 18:00.

"Запоріжжяобленерго" зазначає, що після 18:00, якщо ситуація в енергосистемі не зазнає суттєвих змін, будуть повернені графіки погодинних відключень, доведених напередодні, із тривалістю погашення у 3 години.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 3512. Теги: веерные отключения электричество
Поделиться: