В Запоріжжі волонтери показали найбільшу партію авто, що передають для військових (фото, відео)

Опубликовано 2023/03/21 - 21:32

Ще 8 автівок для воїнів ЗСУ пригнали з Європи представники запорізького волонтерського об’єднання “Шо ти, Дядя”. Сьогодні вони у Запоріжжі презентували цю партію автівок, яка на сьогодні стала самою великою для волонтерів. Детальніше - "ЗаБор"

Сьогодні, 21 вересня, волонтери об’єднання “Шо ти, Дядя” показали нову партію автівок, яку закупили та пригнали для наших воїнів. Ця партія стає найбільшою за часи війни для запорізьких волонтерів.

Пригнали в цей раз - 4 джипа та 4 буси Volkswagen transporter T4. Джипи купили під Берліном, мікроавтобуси – біля Франкфурта-на Майні.

Вже в Запоріжжі машини відремонтують, пофарбують у камуфляж та передадуть бійцям на Запорізький напрямок, згідно з замовленнями. Так, волонтери працюють із Запорізьким напрямком, але у зв’язку із тим, що військові частини можуть перекидати в інші місця і на інші напрями, то одна із машин цього разу йде на Донецький напрямок. 

Вартість партії автомобілів з пригоном в Запоріжжя – близько 40 тисяч євро. Гроші вдалось зібрати завдяки донатам. 

Доречі з початку війни волонтери об’єднання “Шо ти, Дядя” віддали військовим 38 автівок (враховуючи нинішні 8).

"Перші автівки ми почали гнати в квітні 2022 року. Волонтер знайшов авто і допоміг купити. Авто ми заганяли по страшній схемі. Ми нашу дівчину відправляли за кордон, якій наші друзі з Польщі допомоги добратися. Сам кордон нам взагалі допоміг пройти… контрабандист. А потім уже ми машини тягнули до Запоріжжя. Потім якийсь час купляли автівкі в Україні. Інші організації волонтерів заганяли, а ми покупали. А потім уся ця схема розвалилася, бо ніхто за кордоном працювати не вмів, автівки не переглядав і нам приганяли повний хлам. Тому прийшло розуміння, що треба самим їхати, дивитися, купляти, приганяти. І вже у серпні минулого року ми пригнали перші 4 авто", - розповів волонтер Антон Козирєв, якій і відповідає за напрямок з авто.

Зараз вже формується нова черга в 5 автівок. Після збору донатів, сама операція по пригону займає десь близька 2 тижнів, розказують волонтери об’єднання “Шо ти, Дядя”.

Просмотров: 906. Теги: волонтеры
Поделиться: