В Запоріжжі викрили полковника ДСНС, який наживався на війні (фото, відео)

Опубликовано 2023/06/08 - 10:01

Держбюро розслідувань викрили начальника аварійно-рятувального загону ДСНС у Запоріжжі, який торгував державним пальним. Це пальне держава виділяла на ліквідацію ракетних обстрілів, розмінування та евакуації людей. Під час обшуків в нього знайшли понад 8 млн гривень. Докладніше - "ЗаБор".

Для ліквідації наслідків ракетних обстрілів, проведення розмінування та евакуації людей з прифронтових територій держава виділяла пальне ДСНС. Проте, начальник аварійно-рятувального загону Запорізького ДСНС не використовував його за призначенням, а продавав або ним заправляв приватні вантажівки.

Деякі співробітники ДСНС замість основної роботи працювали заправниками на території домоволодіння, де полковник облаштував міні-АЗС.

У ході слідчих дій знайдено талони на пальне, викрадене дизельне пальне, обладнання для його зберігання та продажу, а також гроші в різній валюті на понад 8 млн грн. Сума принесених ним збитків державі складає понад 2,3 млн грн.

Також посадовець володіє преміумавто та розкішним маєтком на березі Дніпра.

Крім того, перевіряється інформація щодо протиправного заволодіння земельною ділянкою в центрі Запоріжжя на якій зведено маєток головного фігуранта. За даними слідства, ця земля перебувала у користуванні колишньої метрологічної станції ДСНС та "загадково" перейшла у власність "ділка".

ДБР повідомило про підозру за ч.ч. 4,5 ст. 191 КК України всім шести фігурантам. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів.

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 889. Теги:
Поделиться: