В Запоріжжі відомий бізнесмен пропонує не залишати людей без свята і встановити новорічну ялинку у місті за свій рахунок

Опубликовано 2023/11/29 - 14:25

Минулого року в Запоріжжі не встановлювали новорічну ялинку міста, такого рішення дійшли самі містяни в опитуванні. Цього року відомий бізнесмен із Запоріжжя запропонував, щоб влада не витрачала на це гроші, а ялинки встановили представники бізнесу за свій кошт. Зокрема бізнесмен заявив про готовність встановити ялинку в Запоріжжі. Докладніше - "ЗаБор".

Наближається Новий рік й наближаються розмови чи доцільно під час повномасштабної війни у містах України встановлювати ялинки. Варто зазначити, що в Києві міська влада вже заявила, що там встановлювати ялинку будуть. За словами мера Віталія Кличка, вона буде встановлена за кошти меценатів - без витрат бюджетних коштів на облаштування новорічної красуні та на електроенергію. Також встановлення ялинки вже анонсував мер Дніпра Борис Філатов.

Щодо інших міст України, зокрема й щодо Запоріжжя подібної інформації поки немає. Однак нагадаємо, що минулого року в Запоріжжі не встановлювали головну ялинку міста на площі Маяковського. З приводу цього міська влада навіть проводила опитування серед запоріжців у соцмережах. Там містяни дійшли згоди, що встановлення ялинки у прифронтовому Запоріжжі не на часі.

Цього року з заявою щодо встановлення ялинки у Запоріжжі виступив відомий бізнесмен Євген Черняк. У своїй соцмережі він запропонував, що встановленням новорічних ялинок у різних містах України опікувались місцеві бізнесмени й щоб це не робилось за кошти міських бюджетів.

Черняк також заявив, що готовий зайнятись встановленням новорічної ялинки у рідному Запоріжжі.

"Новогодние Ёлки: Война, но праздник отменить нельзя, у многих детей  служат близкие родственники. Но и из бюджетов брать деньги неправильно. Есть решение: пусть ёлки установят в центрах городов местные бизнесмены за свои деньги и сделают людям праздник, соблюдением всей норм безопасности. Я готов в Запорожье. Понимаю, что отнимаю у местных чиновников хлеб и статью в бюджете, на которую они рассчитывали. Но ёлка будет красивой и праздничной и за честную цену. И с подарками детям. Лучшая в стране. Поверьте, в каждом регионе бизнесмены сделают красиво и ещё соревноваться будут у кого ёлка лучше! Спасибо ЗСУ, что вообще эту тему можем обсуждать. До Нового года 34 дня", - йдеться у повідомленні бізнесмена.

При цьому після заяви Євгена Черняка встановлення ялинки у Запоріжжі прокоментувала ексочільниця Департаменту культури й туризму Запорізької міської ради Катерина Симонова повідомила, що ялинки таки не буде, навіть від Євгена Черняка, не кажучи вже про міські кошти.

"Як і обіцяла, розказую про ялинку. Було вже багато постів, які мені особисто до вподоби. Це і від мера міста Дніпра і Черняк добру ідею пропонував. Але, на жаль, в Запоріжжі ялинки не буде. Але буде в Незламному Хабі багато заходів", - заявила у своїй соцмережі Симонова.

P.S.: "ЗаБор" звернувся за коментарем з цього приводу до заступника мера Запоріжжя Олександра Власюка. Так, він заявив, що він не відповідає за це, однак повідомив, що ялинку в Запоріжжі встановлювати точно не будуть. Все тому, що Запоріжжя прифронтове місто, до того ж витрати на це не прописанні в бюджеті (комунікації, освітлення і т.д.). Він також назвав заяву бізнесмена Черняка провокацією.

ВІДЕО

Більше оперативної інформації читайте в нашому Телеграм-каналі.

Просмотров: 4809. Теги: елки
Поделиться: